Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Polsat będzie transmitował rozgrywki w Counter-Strike

Polecane posty

Od tamtej pory Polsat Viasat Explore regularnie zajmuje się transmisją największych turniejów związanych ze sportem elektronicznym. Najbliższą nadarzającą się ku temu okazją jest nadchodzący finał Intel Extreme Masters, jaki odbędzie się w Katowicach w dniach 12-15 marca.

Ładnie! Choć jeszcze bym poczekał. Polsat może zakodować transmisje tak jak to było z mistrzostwami siatkówki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Tak właściwie to z tego CSa robi się drugi Minecraft, najśmieszniejsze są te skrzynki, Gaben zarabia na tym miliony, a te ... nadal je kupują i myślą, że coś im dropnie, a i tak tracą na tym nawet do kilkuset euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to z tego CSa robi się drugi Minecraft, najśmieszniejsze są te skrzynki, Gaben zarabia na tym miliony, a te ... nadal je kupują i myślą, że coś im dropnie, a i tak tracą na tym nawet do kilkuset euro.

Mój kuzyn.

Przewalił chyba ze dwie stówki już na kluczach.

I mu nic nie wytłumaczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na tym dorabiam, w sam raz na jakąś bzdetną gierkę czy jakieś karty 8) Moi koledzy dla odmiany nakupili sobie drogich skinów, po czym przewalili je na zakładach... To dopiero jest idiotyzm :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam, ale chłodzenie mu siadło i przy pierwszym, lepszym odpaleniu gry na dżiforsie laptop mi się wyłącza. Mógłbym to sobie spokojnie zrobić, ale nie mam na to czasu, w dodatku odkładam już na lepszy sprzęt, także zwyczajnie mi się nie opłaca lapka naprawiać w jakikolwiek sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...