Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum i CDA ZDEMASKOWANE!

Polecane posty

zostałem zbanowany przed napisaniem tego posta. No nieźle. Byłem w trakcie pisania. heh.

Podejście drugie.

Po tym jak moi rodzice mnie upośledzili i odebrali "nadzieje". Czyli odebrali mi możliwość na prawdziwe szczęście.

Dali szlaban na komputer, słownik ortograficzny i zabrali kieszonkowe? Współczuję confused_prosty.gif

Wydaje mi się, że możemy ze sobą walczyć, być wrogami, stać po przeciwnej stronie, ale nawet niemcy z aliantami( nie wiem czy podczas pierwszej wojny tak się ich określało ) podczas wigili bożego narodzenia zawiesili broń na te pare dni. grając ze sobą w pilke i po przyjacielsku rozmawiając. po czym wrócili do okopów. ( moja nauczycielka od hisotrii w gim. nie wiedziała o czym mówie jak o tym wspomniałem, ah Ci nauczyciele)

Zmierzam do tego, że są rzeczy czy tematy, które powinny wywoływać podobną reakcje i zachowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

nawet niemcy z aliantami podczas wigili bożego narodzenia zawiesili broń na te pare dni. grając ze sobą w pilke i po przyjacielsku rozmawiając. po czym wrócili do okopów.

xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Co za głupota, normalnie siebie strzelali i tylko z powodu święta grali ze sobą w piłkę, czy po poznaniu się nie mogli po prostu przestać walczyć? To tak jakbyś strzelał do kolesia którego poznałeś w sklepie/barze/na plaży, bo tak Ci rozkazał jakiś burak z wyższym stopniem, wojna to największa głupota jaka może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota, normalnie siebie strzelali i tylko z powodu święta grali ze sobą w piłkę, czy po poznaniu się nie mogli po prostu przestać walczyć? To tak jakbyś strzelał do kolesia którego poznałeś w sklepie/barze/na plaży, bo tak Ci rozkazał jakiś burak z wyższym stopniem, wojna to największa głupota jaka może być.

Po tych wydarzeniach musieli ich przenieść na inny odcinek frontu, bo nie chcieli strzelać do znajomych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

A do obcych już tak? Każdy człowiek jest taki sam, oni też mieli rodziny, znajomych itp.

ale obcy człowiek jest obcy, nie czujesz, że on jest człowiekiem

np. dla mnie jesteś brzydkim avatarem i zbiorem głupich postów

Mówisz tak jakbyś zupełnie nie miał uczuć, to nie są jakieś roboty typu kapral nr.1, kapral nr. 2, każdy człowiek ma jakąś historię, i nikomu nie powinno się odbierać życia, na pewno nie chciałbyś umrzeć tylko dlatego, że jakiś chory psychicznie koleś każe podbić twój kraj swoim żołnierzom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do obcych już tak? Każdy człowiek jest taki sam, oni też mieli rodziny, znajomych itp.

ale obcy człowiek jest obcy, nie czujesz, że on jest człowiekiem

np. dla mnie jesteś brzydkim avatarem i zbiorem głupich postów

Mówisz tak jakbyś zupełnie nie miał uczuć, to nie są jakieś roboty typu kapral nr.1, kapral nr. 2, każdy człowiek ma jakąś historię, i nikomu nie powinno się odbierać życia, na pewno nie chciałbyś umrzeć tylko dlatego, że jakiś chory psychicznie koleś każe podbić twój kraj swoim żołnierzom.

każdy człowiek ma jakąś historię, ale większość ludzi nie zna twojej, większość raczej się nad tym nie zastanawia

no i mylisz I Wojnę z II pisząc o chorym psychicznie człowieku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

każdy człowiek ma jakąś historię, ale większość ludzi nie zna twojej, większość raczej się nad tym nie zastanawia

Tego, że większość nie możesz powiedzieć, ale na pewno dużo osób tak, jednak to nie zmienia faktu, że takie zachowanie jest nieludzkie.

no i mylisz I Wojnę z II pisząc o chorym psychicznie człowieku

Racja, przepraszam

Nudzisz Konuga. Piszesz trollposty z jakiegoś szablonu?

To, że moje zdanie nie jest takie samo jak twoje nie oznacza, że to trolling.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...