Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asylumm

[Piractwo/zły dział]Fifa 15 msvcp100.dll

Polecane posty

Po wlaczeniu fify 15 wyświetla się bład "NIe można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono MSVCP100.dll.Jestem świeżo po formacie mam windowsa 7 64 bity.Redistributable x64 zainstalowane wersje 2005,08,10,12,13.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ręcznie odnaleźć w googlach ten brakujący plik ściągnąć go z jakiegoś niepodejrzanego źródła[Wcześniej dokładnie skanując jakimś skanerem on line , a potem własnym antywirusem i wstawić go tam gdzie ma być . Za nazwą plkiu powinieneś mieć scieżkę dysku np C i folder w którym ten plik powinien się oryginalnie znajdować . Jeśli się obawiasz no to jedynie reinstalacja , bo zawsze ryzyko zainfekowania jest. Mnie tak zaginął plik od Karty Ge Fore gtx 760- też plik biblioteki dll. Zrobiłem jak opisałem i działa. Mam nadzieje,że u Ciebie też tak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam miał być oryginalnie? Bo muszisz w identyczne miejsce w katalogu wkleić, inaczej nie zadziała, no i nie można niczego zmieniać w nim. Hmm znaczy ,że problem jest wiekszy, a wyrzuć ten plik i spróbuj dać "naprawa gry " w Origin i zobacz co sie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...