Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariuszkk

Rozwiązany: Screen ekranu telefonie Samsung Galaxy Ace 2

Polecane posty

Zauwazylem dziś ze w moim tel Samsung Ace 2 nie da sie zrobic zrzutu ekranu. Wcześniej wszystko było w porządku i dało się zrobić screen a teraz juz nie, i nie wiem dla czego tak sie dzieje. Robię tak jak sie powinno robić zrzut na tych telefonach ale jakby przyciski nie reagują razem. Osobno jak sie je wcisnie tzn klawisz blokowania i klawisz "home" (ten na środku) to działają bez zarzutu.

Wiec mam pytanie do Was forumowicze jak rozwiązać ten problem bo mi są akurat potrzebne wykonanie paru screanow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z softem Ci się wysypało. Nie będę Cię zachęcał to przywrócenia ustawień fabrycznych bo stracisz wszystkie dane, ale jak standardowa opcja w systemie nie działa to ściągnij sobie ze sklepu PLAYa jakąś aplikacje to robienia zrzutów ekranu. Jak i ona nie będzie działać to będziemy dalej myśleć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak poleciłeś. Zainstalowalem jakiś program do robienia zrzutów "łatwy zrzut ekranu" i wszystko działa. Jest okej i nawet wiem jaki popełniałem błąd. Zbyt krótko trzymalem oba przyciski i dlatego nic nie wychodziło :D dziękuję za pomoc smartskills :)

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...