Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Hyperdimension Neptunia

Polecane posty

>no Iris waifu in Re;Birth 1

PS3 i Vity nie miałem i nie mam, więc czekam na steamowego Re;Birtha mocno, by wreszcie poznać NEPy z tej właściwej growej strony. Chociaż raczej nie ze względu na wybitny system walki, bo nawet w wersji Re;Birthowej wyżej niż typowy jrpg nie wystaje, jak swego czasu słyszałem. Ale już pod względem postaci, ton nawiązań i humoru związanego z gamingiem i nerdostwem ogólnym - już tak. Jedynie wypada mieć nadzieję, że optymalizacja nie zawiedzie. Gra się i tak rozejdzie jak świeże bułeczki, ale czym lepsza wydajnościowo, tym większa szansa na dobrą sprzedaż sequela i ewentualnie przyciągnięcie R;B3 i V II w dalekiej przyszłości. No i exclusive Gaben-chan. :V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, biorąc pod uwagę "nowość" tytułu, to dużo raczej nie będzie pod koniec roku. Do 50% max., ale bardziej prawdopodobne jest 33%.

Mnie trochę martwi ta optymalizacja... 4GB RAM? To ma być gra z PS3? A nie przypadkiem... PS6-7? Oh well, zobaczymy. Może się jeszcze okaże, że to pic na wodę.

Albo kolejny powód do upgrade'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat :) Niedawno przeszedłem całą serię (tak, Re;Birth 3 też) i szukam podobnych tytułów, szczególnie pod względem humorystycznym. Polecicie coś? Mam wszystkie konsole Sony, solidnego PC i 3DS'a, platforma dowolna z dostępnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...