Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Nie ma Pan faworyta, ponieważ:

a) wszystko słabe

B) duży wybór

c) nawet się nie zastanawiałem

d) niektóre wydają się niedopracowane.

Zaraz policzę jeszcze raz, ale mi wyszło:
Mogłem się pomylić, ale z pewnością nie jest po twojemu. Przy okazji prawdziwego podsumowania zliczę wszystko dokładniej.
Jakbym wiedział o tym sezonie i grze to bym bardziej się starał... :wink:
Racja, to jest topic, w ktorym się liczą tylko aktualnie zapisywane strony ;)
A może mistrz Marek przez swoją nieuwagę policzył też niekonkursowe Kalambury? :wink:
Ach to Wy tak liczycie ;)?

Tak, liczę wszystkie zagadki (tak jak w przypadku I sezonu). Te "konkursowe" to takie, w których zwycięzcy mogą typować i proponowac własne hasła 9czyli taki konkursik w konkursie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Pan faworyta, ponieważ:

a) wszystko słabe

B) duży wybór

c) nawet się nie zastanawiałem

d) niektóre wydają się niedopracowane.

jestem prawie pewien, że chodzi o moje rysunki... postaram się jutro poprawić ;)

może dodam coś nowego, kto wie... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 21.00- konkursowe. Są teoretycznie trudniejsze, dłużej zajmuje odgadnięcie. Dobra odpowiedź oznacza dla zwycięzcy możliwość wymyślenia swojego kalambura.

Środa 21.00- pozakonkursowe. Lepiej być wcześniej, bo po kilku minutach już wszystko rozwiązane. :wink:

Kalambury- Mistrz wstawia rysunki, my odgadujemy. W międzyczasie dopisuje ''Nie- Marek Lenc'' :biggrin: Oznacza to złą odpowiedź. Gdy przez godzinę rozwiązanie nie padnie, pojawia się podpowiedź (czasami wcześniej, jeżeli propozycje są zupełnie nietrafione, ku uciesze autora). Kategorie, które ostatnio gościły to: rebus i tytuł gry. Po 40 kalamburach Naczelny Rysownik zlicza trafienia i przyznaje w nagrodę grę. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa. :wink:

Poza tym kalambury są nieprzewidywalne, tak jak ich pomysłodawca.

Do jutra jest konkurs na sygnaturkę promującą.

To chyba wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 40 kalamburach Naczelny Rysownik zlicza trafienia i przyznaje w nagrodę grę.

Pierwsze słyszę. A to zdaje mi się bardzo istotna informacja mogąca przyciągnąć sporą liczbę chętnych. Od teraz muszę bardziej wysilić szare komórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko wytłumaczył już Luke. Ja dodam, że propozycje (najlepiej kilka w różnych kategoriach) najlepiej słać na 3 dni przed planowanym umieszczeniem zagadki. Lepiej wcześniej- bedzie czas by uzgodnić detale, naprowadzić na jedynie słuszny tok myślenia :P itp. Jezeli ciekawszych propozycji będzie więcej, mają one szanse ukazania się w środowych wejściach. logiczne jest, że autor zagadek nie może brać udziału w ich zgadywaniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Nie powiem :tongue:

Znalazłem kiedyś w googlach, a po za tym mam na kompie kilkatysięcy czcionek i nawet nazwy nie pamiętam. :rolleyes:

Wersja poprawiona z regulaminowymi wymiarami:

sygnaturka.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal chętnie obejrzę nowe prace (nadal brakuje mi faworyta...), postaram się w najbliższym czasie (jutro? pojutrze?) wyłonić zwycięzcę.

A jaką masz wizje :P ? (przepraszam ze tak krotki post ale nie da sie dluzszego napisac kiedy chce sie zadac jedno konkretne pytanie, mam nadzieje ze tym razem pewien pan nie zaraportuje mojego postu jako stetsiarskiego ;] )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Rozmiary ma nawet mniejsze niż regulamin prewiduje/

rozmiar animacji: 400px × 310px, 142.76 KB

regulaminowo: 600px x 150px, 100 KB

pomysł dobry, ale nie spełnia wymagań

kolejne:

http://i43.tinypic.com/fbxcso.jpg

http://i44.tinypic.com/dd2hc2.jpg

http://i40.tinypic.com/rvx8bq.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...