Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

Czas na małe podsumowanie pierwszych 40 kalamburów, które mogliście odgadywać na forum. Oto (w kolejności zgadywania) zwycięzcy poszczególnych haseł:

Woody

manzi

olszes

Diego666

Kalma

kaktuus

mleks

47

POLIPOLIK

olszes

olszes

Kalma

Diego666

Gofer

Gofer

Diego666

Owiec_xD

47, SilverBoy

Diego666

Smoczysko

Dogmeat

Diego666

HrymiMakos

olszes

raven_amanha

olszes

olszes

Kirosana

olszes

Dogmeat

PeQ

PeQ

Diego666

Kejn

Turambar, mleks

mleks

SZWENIO

olszes

Kathai_Nanjika

PeQ

Widać, że kilka osób ma szczególną smykałkę do odgadywania nawet najtrudniejszych zagadek (a i są obecni przy tych łatwiejszych). Nick olszesa pojawia się jednak najczęściej (8), więc to jego postanowiłem nagrodzić w pierwszym zestawieniu kalamburowym. Nagrody (pudełkowa wersja "Pandy Antivirus Pro 2009" oraz gra "Rise of Legends" z prywatnej kolekcji) powędrują do olszesa pocztą (czekam na priv z adresem).

Zapraszam do zgadywania kolejnych zagadek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też bym chętnie pozgadywał, ale z powodów niezależnych ode mnie jestem chwilowo odcięty od Aparatury Podtrzymującej Życie (czyt. kompa z netem :P)

Gratulacje dla zwycięzców i Olszesa, który który zapewne byłby częściej na liście, gdyby nie to, że wymyślał zagadki, których nie mógł odgadywać... ;)

Kiedy można się szykować na następny kalambur?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gdyby zawsze było wiadomo kiedy jest następny.Można określić jeden dzień w tygodniu kiedy są dodawane kalambury.Bo jak dotąd(chyba) było tak, że Marek kiedy ma kalambur to go wstawia od razu.I nigdy za wyjątkiem pozakonkursowych kalamburów nie wiadomo było kiedy będzie następny.Mam nadzieję, że coś się zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęło się, że kalambury pokazują się tutaj 2 razy w tygodniu (w czwartek i w niedzielę; ten ostatni jest dniem dla zagadki konkursowej). Niestety, nie zawsze mam czas aby trzymać się tej regularności (jak ostatnio). Trudno też mi ogłaszać jedyną stałą godzinę dla każdej z zagadek.

Ale dzisiaj mogę powiedzieć, że o 20 coś będzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...