Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

to niech szybko wymyślą coś innego

To nie koncert życzeń ani akwarium pełne złotych rybek. Kalambury w tym wątku zazwyczaj ukazują się góra 2 razy w tygodniu (ostatnio utarło się, że w niedzielę i w czwartek, choć reguły nie ma).

Następnym razem posty tego typu (nie tylko w tym wątku) będą kasowane- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feta Morgana była za łatwa, dlatego napisałem miraż ;P Haha pierwszy kalambur odganąłem, a stykam się z nimi jeszcze od czasów śp bloga ;)
Trudno mi oceniać stopień komplikacji zagadki, ale uważam ją za wzorcową dla tego działu: jest czytelna, zabawna, logiczna i niezbyt trudna ;)

Tur, pamiętam Ciebie z bloga, widzę, że awansujesz także na FA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 2 zagadki tygodniowo to naprawdę górna granica (wcześniej zastanawiałem się nad jedną, ale wykluczałoby to udział Waszych propozycji).

Naprawdę staram się regularnie urozmaicać i aktualizować subforum "Rysunki", lecz obecnie pochłania to więcej czasu niż przygotowanie miesięcznego materiału dla CDA. Nie chciałbym aby doszło do sytuacji, że "internetowe" CDA pożre to "papierowe"...

Będę wdzięczny za wyrozumiałość i brak spamu (coś ostatnio go sporo...). Komentujemy, dyskutujemy, ale rozsądnie, z wyczuciem i taktem. Pytania "a kiedy następna zagadka?" nie przyspieszą jej publikacji.

Chory jestem, to i marudzę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na tych marudów. Bo im mniej kalamburów, tym większa szansa że pojawi się jakiś trudny ;) (i tym mniejsza, że ja coś zgadnę, bo w zgadywaniu jestem kiepski) i zabawa będzie lepsza. Nawet jeżeli ktoś nie zdąży i będzie czytał post factum może też się nieźle ubawić.

Niektórzy tu sprawiają wrażenie, jakby wcale nie brali pod uwagę Twoich wskazówek tylko "szczelali" na pałę.

A ja awansowałem jedynie dlatego, że udzielam się w tutejszej zapomnianej przez bogów i ludzi jamie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przyznam, że kalambur był dosyć prosty, no ale cóż XD

Kaktuus, ja byłam na forum, a nawet nie spostrzegłam, że coś się dzieje w "Kalamburach". I to się nazywa niefart ;P

Swoją drogą, nie przeszkadza mi, że są 2 zagadki w tygodniu. Ot, takie urozmaicenie, więc po co tego tyle? XD

i, oczywiście, doceniamy Twoje wysiłki, Marku (: wracaj do zdrowia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...