Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

Nie rozumiem cię, Luke13. Nic ci się nie stanie, jak jeden dzień później Marek umieści kalambury. To nie jest jego obowiązek, nigdzie nic nie obiecywał, robi to z własnej woli, nie rób więc z siebie poszkodowanego, bo wychodzisz na buca, który nie dostał cukierka.

Żeby nie było, James, nie czytałam twojego posta, bo go nie było, jak zaczęłam pisać komentarz, lecz przerwałam na chwile. Stad tylko jedno można wywnioskować. Wszyscy mamy podobne zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
karnawał :tongue:

Tak jest ;)

Dużo kar to ich nawał ;)

Zwycięzcą zerowej zagadki nowego sezonu został weteran poprzednich ;) Gratulacje!

================================================================================

=====

Kalambury- sezon 3

Dzisiejsza ?zerowa? zagadka rozpoczęła kolejny sezon naszej blogowej zabawy. Nowy sezon jest kompromisem między Waszymi propozycjami a moimi możliwościami. Przede wszystkim sezon będzie składał się z 10 zagadek. Nie będzie podziału na konkursowe i pozakonkursowe. Zwycięzca zagadki będzie mógł spać spokojnie- tym razem nie będzie zmuszany do własnych propozycji (ale jeżeli będzie chciał- nic nie stoi na przeszkodzie). Nagrody będzie można zdobyć proponując nowe zagadki- wkrótce ogłoszę taki konkurs, więc możecie już teraz zbierać własne propozycje.

Bawimy się dla samej zabawy. W klasyfikacji końcowej nie będzie nagród w postaci gier czy filmów. Ot, wyróżnienie i tyle. Być może pojawią się jakieś symboliczne nagrody (rysunek, fan kit, kalendarz itp.), ale nic nie obiecuję.

Zagadki początkowo będą ukazywać się raz w tygodniu (nie wyrabiam z czasem, doceńcie)- wstępnie proponuję właśnie poniedziałki o 19:00 (Wieczorynkę sobie nagrajcie ;)). Kategorie bez zmian: ?tytuł?, ?znani?, rebus czy też miks wszystkiego- ?głupoty?.

Zgadujemy w temacie kalamburowym. Przy propozycjach mile widziane uzasadnienie, choć nie jest konieczne. Bezzasadny spam (gdy ktoś nie stosuje się do podpowiedzi, powtarzanie tych samych propozycji itp.) będzie karany ostrzeżeniami. Swoje dopiski (zazwyczaj było to ?nie?) umieszczam w edytowanych Waszych postach proszę tych dopisków nie usuwać ani nie ignorować!). Jakieś propozycje, nakierowania i wskazanie zwycięzcy zawsze będę umieszczał w nowym poście. Pierwsza podpowiedź zostanie umieszczona po ok. 30 minutach zabawy (samo zgadywanie jest bardzo intensywne, więc nie ma co czekać godzinę gdy będziecie strzelać same pudła :P).

Zastrzegam sobie prawa do wszelki zmian w tym ?pseudo-regulaminie?.

Stale możecie w tym temacie dodawać swoje uwagi na temat naszej zabawy- będą one dla mnie cenną wskazówką.

Pamiętajcie: mamy się bawić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...