Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cata666

Tablet Hybrydowy do 1500 złotych

Polecane posty

Witam, poszukuje tableta hybrydowego (chodzi mi tutaj o tableta z klawiaturą którą można odpinać) do 1500 złotych.

Moje wymagania to:

- Chce aby chodził na Windowsie

- Spełniał sie do prac studenckich (Microsoft Office itd)

- No i od czasu do czasu do celów rozrywkowych żeby można było na nim pyknąć w Hearthstone'a, Binding of Isaac i inne takie lekkie gierki albo obejrzeć na nim film smile_prosty.gif

- W miare duża matryca ok. 10/11 cali a jak większa to jeszcze lepiej

- Fajnie by było ale nie musi (jeżeli zawyża to cene) żeby posiadał funkcje Wi-Fi + 3G ze slotem na karte

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz na urządzenia 2w1- Asus Transformer Book T100- http://www.x-kom.pl/...-win8stdok.html ze stacją dokującą działa jak mały netbook, a po odczepieniu, ekran robi za tablet wink_prosty.gif Do tego ma dobrą matrycę IPS i 4-rdzeniowy procesor Intel Atom, no i Windows 8.1 wink_prosty.gif

Ewentualnie Lenovo Miix 2: http://www.x-kom.pl/p/214166-tablet-10-lenovo-miix-2-z3745-2gb-64gb-win8.html również 4-rdzeniowy Intel Atom, Windows 8 i ekran Full HD IPS. To samo działanie- ze stacją dokującą jak netbook i bez stacji jak tablet. Dodatkowo tutaj mogę powiedzieć, że mam doświadczenie z tym modelem, ponieważ przez ostatni tydzień go testowałem- ekran jest świetny, procesor na tyle wydajny, że bez problemowo radzi sobie w środowisku Office i przy włączonych kilku kartach w przeglądarce. Klawiatura AccuType wygodna, choć trochę się trzeba przyzwyczaić do ułożenia klawiszy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli własnie inne prócz tych dwóch, które wymieniłeś, choć Miix 2 już jest minimalnie słabszy - Asus ma nieco mocniejszą i wyżej taktowaną wersję procesora - Z3775 vs Z3745 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...