Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szewamewa

GTA 4 nie uruchamia się

Polecane posty

Witam,

Mam problem z grą GTA IV na PC (posiadam oryginalny win8 64, gra również oryginalna z pudełka). Zacząłem instalacje. Co prawda przed instalacją pokazał się monit o zgodności, ale instalacja rozpoczęła się i przebiegła pomyślnie. Zainstalowany został dodatkowo RGSC, Pod koniec instalacji setup sprawdził DirectX . No więc pozostawiłem płytę 1 [disc1] w napędzie i uruchamiam grę. Pokazuje się płytka przy kursorze. Czekam i wyskakuje czarne okienko, coś jak konsola systemowa lub jak nazywają to w internecie "coś w rodzaju DOS'u". Trwa to dosłownie kilka sekund i pojawia się komunikat " Program GTA IV.exe przestał działać".Niby informacje o błędzie są wysyłane do firmy Microsoft, ale to nic nie daje. Zmieniłem więc strategie i zainstalowałem najpierw patch 1040 a potem 1070 ze strony Rockstar Games. Podczas instalacji usunął się RGSC, ale z tego co czytałem to chyba normalne. No więc ponownie uruchamiam ikonkę GTA IV na pulpicie. Znowu pojawia się płyta przy kursorze. Następnie ujawnia się okienko RGSC (inne niż podczas uruchomienia samej aplikacji RGSC). No więc mam do wyboru cancel, play offline i play. Wybieram play offline. Płyta zwiększa obroty w napędzie. Czekam i nic... Gra się nie uruchamia ani nie pokazuje się żaden komunikat. Nawet w Menadżerze Zadań nic nie ma. No i teraz mam pytanie. Czemu tak się dzieje, co powoduje ten problem I PRZEDE WSZYSTKIM JAK GO ROZWIĄZAĆ ???

Odpowiedzi szukałem na różnych forach lecz nic nie znalazłem.

Posiadam system operacyjny Windows 8. Komputer spełnia wymagania gry z nadwyżką.

Jeżeli potrzebują państwo jakichś dokładniejszych informacji, chętnie ich udzielę.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...