Skocz do zawartości

Rozwiązany: Batman Arkham asylum - Problem z zainstalowaniem


sikorke2000

Polecane posty

Witam zakupiłem ostatnio grę Batman Arkham asylum. Gdy próbowałem zainstalować grę to pod koniec komputer mi się wyłączył (bluescreen) zrestartowałem komputer i odpalam instalator od nowa ale zamiast opcjii zainstaluj grę mam zainstaluj directX uruchom gre uruchom plik readme i wyjdź (obrazek 1). gdy klikam uruchom grę pojawia mi się się tzw. "Autorun" i tam znowu uruchom grę ale wyskoczył błąd więc postanowiłem odinstalować grę ale też wyskoczył błąd o braku pewnych plików (obrazek 2) więc usunąłem wszystkie pliki związane z gra z mojego komputera oraz za pomocą ccleanera wyczyściłem cały śmieciowy rejestr (śmieciowy czyli to co ccleaner pokazywał na niepotrzebne) ale gry nadal nie mogę zainstalować bo mam tą opcję zablokowaną gdy klikam na uruchom grę pojawia mi się brak pliku. Czy da się coś jeszcze zrobić bym mógł sobię pograć w tą grę ??? post-1051443-0-18045300-1420392188_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się powtórzę ze swoją radą- dałem taką samą w innym temacie- ale może dzięki temu coś uda się zrobić:

Jak włożysz płytę i uruchomi Ci się ten launcher to go zamknij, a wejdź/kliknij następnie w stację dysków DVD - czyli tam gdzie masz włożoną płytę - następnie wejdź w umieszczony tam folder "Polish", a w nim kliknij na setup.exe

Taki jest przynajmniej u mnie układ folderów i plików na nośniku, więc jeśli u Ciebie będzie inny (nie wiem jaką masz wersję gry, moja jest z edycji Premium Games zakupiona już dawno temu) to po prostu przejrzyj foldery na płycie i kliknij konkretnie w plik o nazwie "setup.exe"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem udało mi się rozwiązać pobierając darmowy program revo uninstaller zaznaczyłem batmana i ten program usunął mi cały rejestr co do tej aplikacji oraz wszystkie pliki jakie pozostały po nieudanym instalowaniu. Grę udało mi się zainstalować i wszystko dobrze teraz działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...