Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChodzNaGrzyby

Company of Heroes 2 - nie instaluje sie cala gra

Polecane posty

Kupilem w Media Markt gre Company of Heroes 2.Niby jest cala zainstalowana ale gdy chce otworzyc to pokazuje ze zainstalowane jest tylko troche ponad 20% gry,a reszta sie pobiera.Gra dziala przez steama.Podobnie juz mialem z Skyrimem i Mortal Kombat.ktos pomoze jak zainstalowac calosc z plyty ? Pobrac nie moge gdyz trzeba pobrac ponad 10 gb a ja mam limit na 8 gb.Dodam ze gdy instaluje sie gra to juz przy 2 gb z 17 kaze wlozyc druga plyte z ktorej instaluje sie tylko odrobina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie zrobisz, trzeba to niestety pobrać. Steam działa tak, że instaluje z płyty tylko te dane, które się nie zmieniły od dnia premiery. Jeżeli coś się od pudełkowej wersji zmieniło względem obecnej wersji w plikach, steam nie wrzuca ich na dysk z tego powodu, że i tak musi ściągnąć w ich miejsce świeże pliki. Nie mówiąc już o tym, że często patche często zawierają w sobie też od razu DLC, które się domyślnie instalują. To też zwiększa rozmiar gry.

Czasami problem z instalacją leży też po stronie dysku twardego, ale tu po prostu doszło do zmian w plikach smile_prosty.gif. Mam akurat nowy dysk twardy.Zainstalowałem sobie przed chwilą CoH 2 z płyt i instalacja przebiegała tak, jak to opisałeś - 11,8 gb downloadu.

Polecałbym się rozejrzeć po rodzinie/znajomych/kimś, kto może użyczyć neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...