Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sruba66

Nextgeny vs PC

Polecane posty

And once again. Dawaj tu komputer za równe ~700 zł (X0 arcade) i podpinaj go pod moje Full HD. Enjoy the slide show.

Już nie mówię, o odpalonej setce programów w tle podczas grania. Steam? A co, jak jakaś gra nie jest steamowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And once again. Dawaj tu komputer za równe ~700 zł (X0 arcade) i podpinaj go pod moje Full HD. Enjoy the slide show.

Już nie mówię, o odpalonej setce programów w tle podczas grania. Steam? A co, jak jakaś gra nie jest steamowa?

Dawaj tu konsolę za 700 złotych i spróbuj pograć w WoWa. Wybacz ale to chyba oczywiste, że na takim komputerze ni dy rydy, jednak na komputerze za jakieś dwa tysiące nie ma już żadnego problemu, koszt samej platformy to ewidentna wada piecyka jednak sam pecet jest w mojej opinii bardziej wszechstronny. Jak już pisałem NIE LUBIĘ być tylko biernym odbiorcą, lubię tworzyć. A konsola zabija całą inwencję twórczą, szarych graczy...

I wybacz jeśli dla ciebie komunikator, steam bądź xfire i odtwarzacz muzyki to setka programów to radzę wybrać się do szkoły najlepiej pierwszej klasy podstawówki, tam cię z tego wyleczą. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem gnojenia mnie że chwalę się sprzętem,nie mam nic nadzwyczajnego,a z tymi 48000 marek żartowałem.We wcześniejszych postach koleś chwali się że ma 9 konsol i kompa za 3 koła,jakoś go nikt nie zgnoił.Plazma 42 cale to rarytas?Telewizor kupuję się na kilka lat,.Konsola vs Pc,ta walka nigdy się nie skończy...Jaka jest moja opinia?Na chwilę obecną konsole na pewno nie podskoczą dobremu Komputerowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wybacz jeśli dla ciebie komunikator, steam bądź xfire i odtwarzacz muzyki to setka programów to radzę wybrać się do szkoły najlepiej pierwszej klasy podstawówki, tam cię z tego wyleczą. ;)

Ty lepiej też tam lepiej wróć, człowiek po podstawówce zrozumiałby że to przenośnia/ironia, nazwij to jak chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox ok 700zł

Ps 3 ok 1200zł

Dobry PC(złożony z głową 2500zł)

Gry w dniu premiery:

PC ok 100zł

Konsole ok 200zł

kupując jedną grę miesięcznie(przez rok) wydamy:

Konsola ok 2400zł

PC ok 1200 zł

Grać można na Tv lub Monitorze

większość ma już klawy i myszki bezprzewodowe(tak mi się wydaje)

I dużo osób ma też Plazmy i Lcdeki

więc co stoi na przeszkodzie podpiąć kompa pod tv?

i tu zabiłem chyba główny argument konsolowców

Teraz kolejne plusy grania na Pc:

1:dużo Lepsza grafika,np.Cod 4 lub Fear 2,na xboxie wygląda tak jak na Pc medium

2:Przyjemniejsze i bardziej precyzyjne sterowanie(wiadomo w jakich grach Fpsy,Strategie itp)Jeśli się nam nie podoba podpinamy Pada(Np.do wyścigów)

3:Po prostu jeśli złożymy dobry komputer,podepniemy Pod Tv rozwalimy się na kanapie z myszką i klawiaturą bezprzewodową,i odpalimy Grę w full detalach...Jaka konsola ci to da?

Aha napisałem tutaj tylko dlaczego,lepiej grać na Pc niż na konsoli.

Bo jeśli nie chodzi o granie,to nie ma sensu porównywać jednego z drugim,bo po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej też tam lepiej wróć, człowiek po podstawówce zrozumiałby że to przenośnia/ironia, nazwij to jak chcesz.

Emotikonka ";)" jest kluczem do zrozumienia mojej wypowiedzi. To jak wybierasz przedszkole czy zerówkę? ;)

A jeśli była to przenośnia to nader kiepska...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci kaze kupowac gry w dniu premiery??

Ja GTA 4 kupilem niedawno za 60zł, przechodze PORAZ PIERWSZY fabułę i żyje.Za niedługo kupie L4D też za 60zł i bede gral a gral.

2.Xboxa tez mozesz podlaczyc do monitora lub TV.

3.Taki problem ze biegac z niemalo wazaca jednostka glowna i 10kablami, a lekka konosla i dwoma kablami to roznica.

4.Sprobuj grac na bezprzewodowej klawie i myszce, kiedy lezysz na plecach.Zycze powodzenia.

5.Grafika jest podobna, a na xboxie jakby plynniejsza.

6.Wystarczy tydzien-dwa a najlepszym urzadzeniem do sterowania staje sie dla ciebie pad(takze w FPS-ach).

7.Eee kazda konsola ?????

8.Po to ze tego dotyczy glowby watek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:dużo Lepsza grafika,np.Cod 4 lub Fear 2,na xboxie wygląda tak jak na Pc medium

Najpierw zagraj, potem się wypowiadaj bo głupoty pieprzysz.

2:Przyjemniejsze i bardziej precyzyjne sterowanie(wiadomo w jakich grach Fpsy,Strategie itp)

Haha, dobre. Przyjemniejsze? No chyba jeśli garbienie się przy kompie i jeżdżenie myszką po całym biurku jest dla ciebie przyjemne, to ok. Ja tam wole rozwalić się na fotelu i ograniczyć się do zginania czterech palców. Precyzja? Naucz się grać człowieku to precyzję będziesz mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% zgadzam się z Dives'em ;)

3:Po prostu jeśli złożymy dobry komputer,podepniemy Pod Tv rozwalimy się na kanapie z myszką i klawiaturą bezprzewodową,i odpalimy Grę w full detalach...Jaka konsola ci to da?

Jaka konsola da mi to wkur***enie, że klawiatura ciągle spada z kolan, a myszka nie chce działać na kanapie. Jestem ciekawy w jakich to pozycjach grasz na kompie leżąc na kanapie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives grałem i widziałem inaczej chyba bym o tym nie pisał.Co do garbienia się przy kompie,to tego nie skomentuję,to tak jakbym napisał że pad się poci w rękach i to i to idiotyczny argument.Klawiatura spada z kolan?Pomar 1 co ty ułomny jesteś?

I nie jestem wrogiem konsol bo sam grywam na konsoli,i wiem że w Fpsy da się grać na padzie ale wciąż lepszy jest gryzoń,i grafika była jest i będzie gorsza na konsoli.

Ostatnio przyszedł do mnie kumpel(Który gra głównie na Ps3)Akurat grałem na Tv w Coda 5,początek 2 misji.Reakcja kumpla:O kurw...Ale grafa dobra(wcześniej grał u siebie,a mamy prawie takie same Tv),potem grał z klawą na kolanach,i stwierdził że gra się przyjemnie.Więc co to za głupie gadanie że klawa ciągle spada?

Kto ci kaze kupowac gry w dniu premiery??

Ja GTA 4 kupilem niedawno za 60zł, przechodze PORAZ PIERWSZY fabułę i żyje.Za niedługo kupie L4D też za 60zł i bede gral a gral.

2.Xboxa tez mozesz podlaczyc do monitora lub TV.

3.Taki problem ze biegac z niemalo wazaca jednostka glowna i 10kablami, a lekka konosla i dwoma kablami to roznica.

4.Sprobuj grac na bezprzewodowej klawie i myszce, kiedy lezysz na plecach.Zycze powodzenia.

5.Grafika jest podobna, a na xboxie jakby plynniejsza.

6.Wystarczy tydzien-dwa a najlepszym urzadzeniem do sterowania staje sie dla ciebie pad(takze w FPS-ach).

7.Eee kazda konsola ?????

8.Po to ze tego dotyczy glowby watek :)

Nikt nie każe kupować gier w dniu premiery,ale raczej nie wytrzymałbym gdyby np.Modern warfare 2 leżał w empiku,więć bym kupił od razu,takim jestem graczem.

2:pewnie że tak

3:Racja,ale chyba do Tv nikt nie ma 800m,i podpinasz sprzęt na jakiś czas a nie na godzinę,podpięcie kompa pod tv zajmuje mi 10 min.

4:Pewnie że się da,rozkładasz wyro,2 poduchy pod głowę i co za problem?

5:Byś musiał zobaczyć Np.Fear 2 na Pc i konsoli wtedy zmienił byś zdanie,a co do płynności to gry na konsole coraz częściej zaczynają gubić klatki(Szczególnie na Xboxie)

6:Nie wątpię ale i tak lepszy gryzoń w Fpsach

7:Co każda konsola?

8:Nie ma sensu porównywać,bo jeśli nie chodzi o granie to każdy wie że Pc byłby lepszym wyborem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę tylko.

8:Nie ma sensu porównywać,bo jeśli nie chodzi o granie to każdy wie że Pc byłby lepszym wyborem

Nie ma sensu porównywać PC i F-16, bo wszyscy wiemy, że jeżeli nie chodzi o granie, to F-16 jest lepszym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives grałem i widziałem inaczej chyba bym o tym nie pisał.Co do garbienia się przy kompie,to tego nie skomentuję,to tak jakbym napisał że pad się poci w rękach i to i to idiotyczny argument.Klawiatura spada z kolan?Pomar 1 co ty ułomny jesteś?

To teraz wszyscy kładziemy się na wyro, kładziemy klawiaturę na kolana i próbujemy iść naraz do przodu i w lewo (w grze) - czyli krótka historia o trzymaniu naraz gryzonia, W i A. Klawiatura spada w lewą stronę, puszczamy gryzonia żeby ją poprawić, dostajemy kilka kulek w głowę od żołnierzy w grze. Chyba, że masz taką specjalną amerykańską klawiaturę Kolana-Frendli to może umiesz tak grać :laugh:

Nikt nie każe kupować gier w dniu premiery,ale raczej nie wytrzymałbym gdyby np.Modern warfare 2 leżał w empiku,więć bym kupił od razu,takim jestem graczem.

Takim jesteś graczem xD Który zamiast poczekać tygodnia, aż nówki wpadną na Allegro po 60 zł, to idzie co Empika kupić grę za 129 ;) Dobrym jesteś graczem!

Do cytowanie używamy tagu quote. a nie codebox - Kagex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konsola jest i była stworzona tylko do gier. Komputer był stworzony z myślą o pomocy w pracy nauce itp. A gry na kompa to tylko dodatek. Moim zdaniem do grania najlepsza jest konsola.Nie obchodzą mnie wymagania sprzętowe gier, nie ma instalacji gier (szczególnie GTA IV na pc :/...zgroza).Odpalam grę w full detalach ,wszystko działa szybko i płynnie ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa takie to full detale jak słabiutkie medium na komputerze. :laugh:

W każdym bądź razie, konsola to z pewnością przyszłość branży growej, każda konsola jest uproszczona do takiego stopnia, że potrafi ją obsłużyć średnio rozgarnięty szympans. I to dobrze, bardzo dobrze. Mam nadzieję, że w przyszłości powstanie jakaś platforma łącząca zalety konsol i pecetów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa takie to full detale jak słabiutkie medium na komputerze. :laugh:

Ta, zwłaszcza w GTA, tam na PC dopiero są Full detale :biggrin:

Mam nadzieję, że w przyszłości powstanie jakaś platforma łącząca zalety konsol i pecetów.

Onlive? Chociaż to ani jedno ani drugie w praktyce nie jest, ale może być zarówno "konsolą" jak i programem na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives Gta4 i wymieniaj dalej....słucham?tak?No widzisz,tylko Gta4.A to jest wina Rockstara,że spieprzył optymalizację.Widziałeś chłopie Crisisa w Full detalach?albo chociaż w medium?tak z ciekawości pytam...jak myślisz dlaczego nie wyszedł na supermocne Next-genowe konsole?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wtrącę swoje 3 grosze:

1. Grafika to nie wszystko, i co z tego, że Crysis ma super grafę jak fabułę ma zrypaną i gra po 2-3 godzinach nudzi? W GTA 4 fabuła jak i cała reszta jest pierwsza klasa. Grałem na konsolach i przeszedłem grę 4 razy w tym raz na 100% a na PC nawet by mi się nie chciało. Dlaczego? Otóż dlatego, że na np. Xboxie jest świetny system osiągnięć, dzięki któremu chce się zdobywać osiągnięcia grając w grę i ludzie mimo, że już minął ponad rok od premiery dzieła Rockstar nadal pocinają w sieci.

2. Crysis nie wyszedł na konsole, bo gdy wychodził rynek konsolowy dopiero się rozwijał, Crytek wydał swoje dzieło pod koniec 2007 roku, a Xbox 360 wyszedł koniec 2006, a PS3 w 2007 o ile się nie mylę. Więc sory, ale GTA 4 przebija Crysisa o dekadę. A Uncharted to już w ogóle.

3. Na konsoli nie ma czegoś takiego, że gra Ci nie PÓJDZIE. Wszystko pójdzie, i nie trzeba się martwić czy karta grafiki ma wystarczająco dużo pamięci czy procesor ma tyle megaherców ile trzeba. Nie ma durnowatego motywu instalacji gier na dysku, gra na PC i konsolę wychodzi na tym samym nośniku płyty 8,5 GB więc czemu na PC trzeba ją instalować czasem bardzo długo a na konsolach wkładasz płytkę i możesz cieszyć się grą? Bo konsolę są only for games. PC są do gier ale w większości spełniają rolę maszyny biurowej.

4. Kontrolery no właśnie, PS3 < PC < Xbox Taki jest mój rozkład wygodności kontrolera. Pad od Xboxa jest po prostu fenomenalny. Świetne gałki, spusty i przyciski ułożone w padzie na którym granie to prawdziwa przyjemność. Nie ma stosu przycisków i teraz, który to był od czego jak na klawiaturze. Natomiast całkowitym pomyleniem jest pad od PS3. Gałki są po prostu do du*y. Wypukłe przez co palce się ześlizgiwują, spusty są tragiczne, trzeba je mocno dociskać aby zaskoczyły.

5. W innym temacie czytałem, że na konsolach nie można, a raczej nie da się grać w strategie? :blink: Serio? A Halo Wars? A EndWar? A C&C? Do dziś PC-towcy chcą i zazdroszczą posiadaczom Xboxa świetnego RTS-a Halo Wars. Jednak można.

WNIOSEK: Konsole są do gier i spisują się w tej roli znakomicie, jedne bardziej, drugie mniej, natomiast jeśli ktoś potrzebuje urządzenia wielofunkcyjnego lepszy jest komp, chociaż na PS3 można zainstalować Linuxa i normalnie przeglądać internet. A także konsola może stać się multimedialnym urządzeniem do oglądania filmów czy zdjęć.

Ufff, musiałem to napisać. Wszelkie komenty mile widziane. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oh rly? A w na PC to niby nie pocinają w neta? Skąd te przedziwne informacje?

2. Kwestia gustu, mi na ten przykład nowe GTA nie spodobało mi się aż tak bardzo...

3. Heh, nie ma motywu instalacji? Jest, jest. Radzę się zapoznać z funkcjami konsol. ;)

4. Tak jasne, to dlaczego wszyscy pro gamerzy katują się niewygodnymi myszkami i klawiaturami, skoro pady od xboxa są lepsze, precyzyjniejsze? Na pytanie odpowiedz sobie sam.

5. Ty to nazywasz RTSem? Litoości, Halo Wars to nieporozumienie do kwadratu, kto chciałby zazdrościć takiego gniotu? To z prawdziwą strategią nie ma nic wspólnego, odpal Total War na konsoli to pogadamy o strategiach... To, że nazywasz tą grę świetnym rtsem dowodzi jak mało wiesz o tym gatunku gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives Gta4 i wymieniaj dalej....słucham?tak?No widzisz,tylko Gta4.

Może być SR2?

Widziałeś chłopie Crisisa w Full detalach?albo chociaż w medium?

No, i?

tak z ciekawości pytam...jak myślisz dlaczego nie wyszedł na supermocne Next-genowe konsole?

Jak sam Crytek informował w czasie premiery Crysisa dopiero badał architekturę konsol, co dała by moc next-genów przy beznadziejnej optymalizacji? Jednak jakoś XO i PS3 poradzą sobie z CE3 więc czemu miały by sobie nie poradzić z "dwójką"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...