Skocz do zawartości

Crysis 3 - Przy finalizacji zapłaty pojawia się alert "IMPORTANT INFORMATION, our paymentpanel is currently not available due to maintenance services"


mansons

Polecane posty

Siema. Dzisiaj na platformie Origin postanowaiłem kupić grę Crysis 3 poprzez PaySafeCard.

Problem pojawia się, gdy jestem przy finalizowaniu transakcji, wpisuję sój login i hasło mojego pfc, następnie klikam zapłać i wyskakuje komunikat: "IMPORTANT INFORMATION, our paymentpanel is currently not available due to maintenance services...".

Co jak co ale czekam już dwie godziny, a grudniowa wyprzedaż dobiega końca.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mansons

Nie no, spoko, moge zadzwonic do mojego kumpla od golfa, Larrego Probsta, ktory szczesliwym zbiegiem okolicznosci jest szefem EA i powiedziec mu, zeby nakazal komu trzeba zakonczenie tej przerwy technicznej, ale tylko pod warunkiem, ze oddasz mi kase za telefon do Stanow. I zeby nie bylo niejasnosci - najpierw mi zaplacisz, a dopiero potem zadzwonie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że żart się Ciebie trzymają... Myślisz, że ja jestem tutaj dla zabawy? Zobacz ile ludzi teraz cierpi z tego powodu... No jasne! Tylko ja cierpie! Bo innym pewnie działa, ale nikt nie jest łaskaw mi tutaj napisać! Albo idziesz sprawdzić czy u Ciebie też nie działa albo wezmę sprawy w swoje ręce...

A do tego okazja mi ucieknie spod nosa... 16zł na Crysisa! Ludzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz znaczenia slowa "cierpiec". Moze idz juz do tego kosciola, bedac tam popros najwyzszego, zeby udalo Ci sie tego Crysisa na promocji kupic, a jak wrocisz do domu to sprawdz, czy zadzialalo... Przerwa techniczna to przerwa techniczna. Pogodz sie z faktem, ze pewnych rzeczy nie przeskoczysz i czasem naprawde trzeba poczekac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...