Skocz do zawartości

Rozwiązany: Battlefield 3 - Antyaliasing


ProGamer99

Polecane posty

Cześć! mam taki problem z Bf3, z resztą z innymi grami tak samo. Mam nowego kompa, wszystko działa na ultra, tylko to jednak nie wygląda jak ultra. Mianowicie gram w Bf-a na ultra ( w inne gry też ) i tak jakby nie działał antyaliasing. Wszystko jest strasznie ząbkowane. Mimo, że aż tak nie przeszkadza to jednak bym chciał w to ładnie zagrać. Może to wina mojego monitora, bo stery wszystko nowe bo 4 dni temu zainstalowane wszystko.

Moja specyfikacja:

Procesor: INTEL CORE i5-4460 - 3.20 GHz, turbo 3.40 GHz, x4/4, 6 MB, 84W, HD 4600, BOX, s-1150

Płyta główna: MSI B85M-E45 - m-ATX, B85, 4x DDR3, 1x PCI-E 16x, VGA, DVI, HDMI, S-1150

Pamięć RAM: DDR3 GOODRAM - 8 GB / 1600 (1x 8 GB), CL10, PLAY Blue

Karta Graficzna: PCIex GIGABYTE R9 280 3072 MB DDR5, 384 bit, DVI, HDMI, D-PORT - GV-R928WF3OC-3GD

Zasilacz: THERMALTAKE SMART SE 530W - 530 W, modularny, 80+

I w kwestii monitora: stary LG Flatron W2241S, maksymalna rozdzielczość 1600x1200, nie ma FULL HD, i moje pytanie czy ten monitor może nie ogarniać gier na ultra?

Bo w Bf-a gram na ultra w rozdzielczości 1440x900, bo monitor wyższej nie chce obsłużyć ( poza zakresem pracy )

Pomocy, bo chciałbym się delektować ultra a nie mogę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No niby ten mój LG 22 cale ma rozdzielczość natywną 1440x900 i na takiej pracuję, ale ząbki mimo to są widoczne confused_prosty.gif

Niby to aż tak nie przeszkadza ale w Euro Truck Simulator 2 po prostu oczy kłują icon_mrgreen.gif

Wnerwiają mnie też takie bledsze pasy ktore wędrują z dołu do góry ekranu, takie ciut jaśniejsze od obrazu i w różnej wielkości, ale wyczytałem, że to wina połączenia D-Sub monitora i owszem. Te paski pojawiąją się tylko podczas gier. Moja karta ma D-Sub, ale jest on tylko przez adapter, a na płycie głównej gdy karta jest podpięta, nie działa, Dlatego musiałem kupić przejściówkę D-Sub/DVI i niby działa, ale te paski...

Kupię trochę droższa przejsciówkę, taką za 20zł i sprawdzę czy będzie lepiej.

A co do tematu, to nawet o jeden stopień wyżej od natywnej i nie będzie tych ząbków? Czy będa tylko już mniejsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...