Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Totems

Klawiatura za ok. 200zł (wysoki profil klawiszy)

Polecane posty

Hej wszystkim,

po przeczytaniu kilku poprzednich podobnych wątków zapewne wybór trafi na Genius Manticore, lecz czy jest jakiś tańszy odpowiednik? Interesują mnie tylko klawiatury z wysokim profilem klawiszy ( nie te lapotowe ). Klawiatura obowiązkowo musi być podświetlana i będzie służyć głównie do gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Sprawdziłem I-Rocks, lecz z tego co widzę nie można go kupić w Polsce. Klawiatury potrzebuję możliwe jak najszybciej, więc raczej odpada. Czy jest jeszcze jakiś konkurent Genius Manticore, ewentualnie coś z niższą ceną lecz równie dobrego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieram się głównie na fotografiach tych klawiatur i wydaje mi się że ten Manticore ma wysoki profil (na pewno nie taki jak w laptopach). Co do KB-G265 to sprawdzę i wybiorę miedzy Manticore a nią, chyba że jest jeszcze jakaś klawiatura warta uwagi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za propozycje. Waszym zdaniem którą klawiaturę powinienem wybrać? Logitech czy Genius? Różnica cenowa jednak jest. Czy Genius Manticore ma jakieś funkcję/specyfikacje których nie ma Logitech G105? Z tego co widzę G105 obsługuje tylko 6 klawiszy wciśniętych w tym samym czasie a Genius aż 20.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście siedzę w temacie klawiatur dość długo z uwagi na fakt, że mi się nie spieszy z jej zakupem... Jednakże po przejrzeniu recenzji video wielu klawiatur (zresztą swój temat też tutaj założyłem) skłaniam się najbardziej ku Manticore, czemu? Logitech odpadł bo wysoki skok (uważam, że na średnim skoku jaki jest w geniusie będzie się pisało idealnie, nie niski skok i nie szalenie wysoki) osobiście by mi przeszkadzał chociaż nie sam ale w połączeniu z hałasem. Dodatkowo nie podoba mi się podświetlenie w logitechu. No i anty-ghosting, dużo lepszy bo prawie pół klawiatury obejmuje...

Jedyną rzeczą jaka może mnie (oraz Ciebie) martwić w manticorze to fakt, że jak większość klawiatur ta również jest robiona na masę i czasem pojawiają się jakieś niedoróbki w stylu "klawisz C czasem się zacina" albo "klawisze czasami trą o siebie" albo "coś tam lekko szeleści"... chyba kwestia modelu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...