Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin2126

Rozwiązany: Słuchawki do gier, głównie CS

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie, chciałbym żebyście doradzili mi słuchawki możliwie najlepsze w cenie 200-250zł. Będę ich używał głównie w CS:GO, aczkolwiek niekiedy chciałbym posłuchać na nich muzyki. Myślałem nad SS Siberia V2, ale na internecie krążą różne opinie o nich.

Chciał bym także aby słuchawki miały mikrofon i były przewodowe, lecz co do mikrofonu nie jest to konieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego owijania w bawełnę - jeżeli chcesz headset to tylko Superlux HMC631. Reszta produktów z podobnej półki cenowej to zabaweczki, na które nie warto nawet zwracać uwagi.

Zastanów się również czy headset to taki rzeczywiście dobry wybór. Za 120 złotych miałbyś fantastycznie pozycjonujące Superlux HD668B i HD669, które w muzyce sprawdzają się równie dobrze co słuchawki ze znacznie wyższych półek cenowych. Do nich przypinany do kabla mikrofon Zalman ZM-Mic1 i masz zestaw jak ta lala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Siberie V2 są aż tak słabe? Swoją drogą tyle ludzi, streamerów na nich gra. A te Logitechy chyba wezmę, mam dobrą kartę dźwiekową (Płyta główna G1 SNIPER B5) więc chyba będzie dobrze. Miał bym też pytanie do Ciebie, czy orientował byś się czy bym słyszał w Logitechach lepiej czy słabiej niż w obecnych? (Sony RF810RK)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą tyle ludzi, streamerów na nich gra.

Implikando że streamerzy znają się na audio :eyes:

Słuchawki te są popularne, bo są wygodne i nawet dobrze pozycjonują. Poza tym marketing.

Wystarczy mieć jednak jakieś rozeznanie w temacie by stwierdzić, że to zwykły kicz.

>te Logitechy chyba wezmę

Nie pochwalam wyboru. Dźwiękowo to wciąż parę lig niżej od SL. Poza tym jak każde słuchawki z plastikowym pałąkiem cierpią na bolączki z tym związane - trzeszczenie przy każdym ruchu głową i łamliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły dzisiaj do mnie Siberie, ale dla mnie są za wąskie. Miałem takie uczucie jak bym założył słuchawki dla dzieci, takie malutkie. Co prawda nauszniki były w miarę wygodne to i tak nie dolegały mi całe do uszu, z dołu odstawały a całe słuchawki były za wąskie, uciskały więc tak szybko jak je dostałem tak i zwracam. Mam pytanie Xerber do Ciebie. Czy było by opłacalne kupić jeszcze raz ten sam model słuchawek co miałem? Mają one już około 4 lata i grały bardzo dobrze, a co najważniejsze były wygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na wygodzie to może HD681 EVO? Można je kupić w zestawie z bardzo wygodnymi i głębokimi welurowymi padami. Pozycjonowanie jest w porządku. Nie dorównują może pod tym względem innym modelom tej marki, ale o ile nie grasz na turniejach to powinny Ci wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roccata od razu olej bo to po prostu słabe słuchawki. Za to z serii QPAD liczy się tylko model QH-1339.

QH85 oraz QH-90 mają ogólnie bardzo małą scenę jak na słuchawki dla graczy, ale dźwięk jest w sumie spoko.

Polecam ogólnie ten sam model co BladyPiter. Pasują do nich bardzo miękkie i głębokie skórzane nausznice z Beyerdynamic Custom One PRO, które można kupić za około 100 złotych, więc już za 350 złotych miałbyś komplet. Oba elementy zestawu można kupić w jednym sklepie, a używając tam przy zakupie kodu rabatowego AUDIOFANATYK oszczędzisz kilkanaście złotych na transport.

Słuchawki

Nausznice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...