Skocz do zawartości

Counter Strike: Global Offensive coś blokuje twój system VAC


HiperPL

Polecane posty

Witam mam problem z CS: GO tak jak w temacie coś blokuje mój system VAC.

Próbowałem komendy : bcdedit.exe /deletevalue nx ale wyskakuje mi komunikat: Wystąpił błąd podczas próby usunięcia określonego elementu danych.

Nie można odnaleźć elementu. Wyskakuje mi coś takiego nie pierwszy raz. Dostałem przez to bana na 7 dni (~@_@~).

Wiecie jak rozwiązać ten problem żeby już coś jakiego nie wyskakiwało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że oficjalną poradę supportu już wypróbowałeś?

Zaglądałeś też może do tego

http://steamcommunit...56256575671569/

wątku?

Aha, i jeszcze koniecznie musisz przeprowadzić wspomniany manewr jako admin, ten prawdziwy admin.

I nie zapomnij wyłączyć testowo zapór, antywirków etc.

BTW Nie no, mikrotransakcje, skóreczki, teraz bany za błędy gry: od razu ma się ochotę na come back po latach wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Steama znalazłem takie coś:

Blokady w Counter-Strike: Global Offensive nie podlegają negocjacjom. W przypadku, kiedy automatyczny ban zostanie zweryfikowany jako wystawiony niesłusznie, zostanie on automatycznie wycofany przez nasze serwery. Pomoc techniczna Steam nie ma możliwości modyfikacji blokad. Jeśli chcesz podyskutować na temat tego systemu ze społecznością, możesz zrobić to tutaj.

Pomoc techniczna Steam nie może zmienić lub znieść blokady wyszukiwania meczy niezależnie od zaistniałych okoliczności.

Nie da się napisać do Steama ponieważ prosi mnie o przepisanie kodu z obrazka gdy wpisuje pisze mi cały czas że nie prawidłowy przepisuje dobrze na 100% próbowałem też resetować kody ale niby są niepoprawne.

I włączam wiersz polecenia jako admin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, rese...co? Po co resetować jakieś "kody" (może chodzi o klucz produktu?)?

Jest jeszcze możliwość, że Winda ignoruje twoje komendy. Na jednym forum sugerowano zainstalowanie apki SUNRISE SEVEN

http://steamcommunity.com/discussions/forum/9/558756256536233243/#c540742399518951588

post Wonderchild'a. Podobno działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niedawno mi już coś takiego wyskoczyło wpisałem tą komendę i potem było dobrze.

W porgramie SUNRISE SEVEN w zakładce wydajność mam wszystko odznaczone.

Jeszcze jedno to nie wywala mi codziennie tylko co jakieś 4-8 dni.

Chodziło mi o taki kod: (załącznik)

post-887473-0-94975200-1417037118_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...