Skocz do zawartości

Rozwiązany: Company Of Heroes 2 edycja "Dwa Fronty" - problem z niepełną instalacją z płyty


DDzu

Polecane posty

Witam, zakupiłem ostatnio COH2 edycję Dwa Fronty i jak tylko wróciłem z pudełkiem, zabrałem się do instalacji. Wpierw wziąłem się za podstawkę. Kilikam co trzeba, włącza się instalacja z dysku, pisze że zajmie to ok. 1h - 1,5h. Więc idę się zająć czymś innym. Przychodzę kontrolnie, a tu patrzę że już chce drugi dysk, a niewiele się zainstalowało. No ale daję ten drugi dysk, i minęła krótka chwila, a tu że instalacja zakończona rozpoczęło się pobieranie w tle czy coś takiego. Patrzę a tu się jeszcze z 10 GB chce Steam pobierać, a zainstalowane jest jedyne 4 GB. Anuluję aktualizację i próbuję zainstalować za pomocą dodatku. Daję zainstaluj ponownie. Ale doinstalowuje się marne kilka MB i znowu pobieranie. Co jest nie tak? Czy na tych płytach jest tylko 4 GB? Wydaje się niemożliwe. Czy da się temu jakoś zaradzić? Proszę o szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam instaluje z płyty tylko te pliki które są aktualne,jeśli coś od premiery gry uległo zmianie to jest to pobierane, bez sensu byłoby instalować całą zawartość by za chwilę pobierać kilka GB nowych plików, więc nie ma rady jak tylko zainstalować co się da a reszte pobrać ze Steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...