Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blade81

Zepsuta ładowarka czy bateria?

Polecane posty

Witam, mam od dłuższego czasu pewien problem z telefonem. Nie ładuje mi się lub trwa to bardzo długo, bateria trzyma niezwykle krótko. Często też wyświetla się komunikat o większym poborze mocy niż jej dostarczaniu. Mam wyłączone wszystko co możliwe i ekran przyciemniony. Wczoraj wieczorem miałem 25% baterii, postanowiłem wyłączyć telefon na noc by naładował się, ale rano srodze się zawiodłem. Był kompletnie rozładowany. Dziś testowałem go na ładowarce znajomej i zapełnił się w niecałą godzinę, przy czym jej telefon na mojej ładowarce również w 20 minut o 20%. Czy ktoś orientuje się z czym to może być związane? Planuję zakup nowej baterii, a teraz prawdopodobnie będę musiał także ładowarkę nabyć. Dodam jeszcze, że ładowarka często po podłączeniu piszczy dziwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj co to za model telefon.

Twój problem raczej jest związany z baterią. Na początek ją zmień, a później naładuj ją swoją ładowarką, a jak dalej będzie problem, to spróbuj naładować od znajomej.

Sam mam problem z moim telefonem. Bateria słabo trzyma, ale ten model który ja posiadam tak już ma. Posiedzę trochę na necie i codziennie muszę go ładować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owy telefon to HTC evo 3d. Problem ten wystąpił z dnia na dzień i mimo że bateria nie była super jak to w smartfonach to oczywistym jest, że to coś poważniejszego. Telefon z rozładowanego w pół godziny zmienia zdanie i jest nałądowany w 100% po czym po godzinie znowu pusty bak.

Tak też zamierzam zrobić, zastanawiam się jedynie czy kupić oryginalną czy jakiś zamiennik. Na pewno oryginał pewniejszy, zwłaszcza że nie wiadomo czy problem gdzieś głębiej nie siedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...