Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akraw

numery cd action

Polecane posty

witam postanowiłem złożyć całą kolekcję numerów CDA bądź płyty(działające) więc jeśli ktoś ma jakiś numer do oddania bo mu nie potrzebny bądź za jakąś symboliczną opłatą proszę pisać na pw najlepiej lub jeśli ktoś woli w poście w temacie biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam trochę numerów do sprzedania w niezłym stanie (część z płytami). Cena do uzgodnienia i zależy ona od stanu pisma, kosztów wysyłki oraz, czy posiada płytę, czy też nie. Napisz jakie numery Cię interesują, a wyślę zdjęcia. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ja mogę Ci sprzedać następujące numery:

  • 92 (11/2003) - tematem numeru był Thief 3 i Deus Ex 2, ale było też wiele recenzji gier, takich, jak Jedi Academy, Tony Hawk's Pro Skater, Rebels, Lionheart i Fire Department;
  • 102 (08/2004) - tematem numeru był NFS Underground 2, a ponadto wiele recenzji, m.in. Thief: Deadly Shadows, True Crime: The Streets of LA, Soldiers:Heroes of WW2, itd.; oraz
  • 106 (12/2004) - tematem numeru była gra Brothers in Arms (oparta na powieści i serialu "Kompania Braci"); ponadto recki Warhammera 40,000, Silent Hill 4, NHL 2005, Rome Total War, CoD: United Offensive, Colin McRae Rally 2005, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...