Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goldeneye456

Drukarka laserowa czy atramentowa?

Polecane posty

W trochę dalszych planach mam zamiar wymienić drukarkę. Po długich poszukiwaniach wybór padł na urządzenie wielofunkcyjne od firmy Brother, model DCP-J152W. Drukuje przeważnie tekst i zdarza się, że drukarka stoi wyłączona nawet i przez pół miesiąca. Dlatego czy nie lepiej zdecydować się na drukarkę laserową? Jak to jest w jej przypadku z ekonomią wydruków? Ważnym elementem jest także dobry skaner. W aktualnym urządzeniu padł skaner i kupowanie kolejnego urządzenia z wbudowanym skanerem mnie odrzuca.

Proszę o podanie dobrych modeli drukarek laserowych, aby ceny wkładów mnie nie wykończyły cenowo wink_prosty.gif Skaner dokupiłbym osobno.

Budżet na drukarkę od 250-400 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli drukujesz sporadycznie tak jak piszesz. Drukarka nawet pół miesiąca nic nie robi to lepszym wyborem będzie wzięcie laserowej, przynajmniej tusz nie zaschnie jak to bywa. Ja mam atramentową używam oryginalnych tuszy ale po tygodniu bez drukowania tusz zaschnął. I też poluje na jakąś fajną laserową drukareczkę :). Takie mam zdanie na ten temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam atramentową używam oryginalnych tuszy ale po tygodniu bez drukowania tusz zaschnął.

Lol? xD Ja mam atramentową i tusze nieoryginalne i normalnie jak nie drukuje nawet przez miesiąc, to nie zasychają...

Jakość tuszy HP tak działa :) więcej nic od nich nie kupię, albo spróbuje na zamiennikach skoro nie zasychają :). Dobrze wiedzieć że zamienniki wytrzymują więcej :D, dzięki za informację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...