Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PerChe22

Dark souls stale 15fps

Polecane posty

Witam , mam pewien problem . Otoz w dark souls moj komputer osiaga tylko 15 fps - bez wzgledu na wlaczone ustawienia . Probowalem z dsfixem ktory umozliwia niby 60 fps . U mnie jednak gra sie nie uruchamia , program przestal dzialac . Posiadam 9500gt 1gb ddr2 , 6gb ramu ddr3, amd athlon x2 250 3.0 ghz. Czy istnieje patch umozliwiajacy zniesienie blokady tych smiesznych 15 fps ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pewien problem . Otoz w dark souls moj komputer osiaga tylko 15 fps - bez wzgledu na wlaczone ustawienia . Probowalem z dsfixem ktory umozliwia niby 60 fps . U mnie jednak gra sie nie uruchamia , program przestal dzialac . Posiadam 9500gt 1gb ddr2 , 6gb ramu ddr3, amd athlon x2 250 3.0 ghz. Czy istnieje patch umozliwiajacy zniesienie blokady tych smiesznych 15 fps ?

1. Nie ma blokady na 15 f/s- jest na 30f/s

2. Patch, a raczej fanowski mod nazywa się DSfix i umożliwia m.in. odblokowanie pułapu 60f/s, majstrowanie przy DoF oraz rozdzielczości "wewnętrznej". Jeśli grasz na klawiaturze i myszce to polecam też DSMfix.

3. Mod dopasuj do wersji gry- jeśli była aktualizowana to najnowszy 2.2, jeśli nie to polecam 1.9.

4. Jako, że masz taki a nie inny config, nie odradzam majstrowanie przy czymś więcej niż wyżej podałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...