Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raveno

Fantasy Premier League

Polecane posty

@Rorschach

Musisz się go pozbyć, póki jeszcze możesz. Pamiętam, że ktoś wziął Elano, czy Arbeloę i go nie sprzedał. Cena leci na łeb, na szyję, a facet ma czerwony znacznik tak jak w przypadku kontuzji i jeśli go zostawisz, to po prostu nie masz rezerwowego.

U mnie sytuacja zupełnie inna. Senegal wraca po trzech porażkach, więc najlepszy strzelec Demba Ba, wkrótce znów zacznie strzelać dla Newcastle. Jedna niezbyt pomyślna wiadomość to kontuzja Ramiresa, który prawdopodobnie nie będzie grał przez miesiąc. Udało mi się znaleźć jednak bardzo ciekawe zastępstwo w postaci Jamesa McCleana z Sunderlandu. O'Neill stawia na tego chłopaka regularnie, a on odpłaca asystami, bramkami i nawet zbiera bonusy. Wszystko za marne 4,5 mln. Dzięki temu zyskałem 2,5 na wzmocnienia i mógłbym zmienić bezproduktywnego ostatnio Adebayora na Aguero. Są jeszcze inne możliwości, ale akurat wprowadzeni przeze mnie do gry zawodnicy zaczynają się sprawdzać. Dempsey ustrzelił hattricka, Sessegnon miał gola i asystę, a Bale to żyła złota. Szkoda tylko, że Walters skusił karnego. W bramce Vorm, w obronie po kontuzji wraca Vermaelen, a po karencji Kompany, do tego jeszcze produktywni Enrique z Liverpoolu i Assou-Ekotto. Jeszcze zawsze przydatny Shawcross. Atak to dwaj czołowi strzelcy RVP i Demba Ba + groźny Adebayor, a o pomocy, która zaczęła grać już wspomniałem. Żyć nie umierać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę, sprawdzam, i okazuje się, że zrobiła się ciekawostka przyrodnicza. De Laet zmienił barwy na Man. Utd. i na dodatek przybyło mu 0,1 % osób mających go w składzie :huh: I jest w "15" mimo, że miałem już 3 graczy drużyny Fergusona. Odpadnięcie z Fantasy Cup już w pierwszej rundzie, gdy w debiucie rok temu zaszedłem znacznie dalej, mniej mnie denerwuje niż ciągłe problemy ze składem. Obecnie Nani i Rooney mają urazy, Jones uraz, Cabaye zawieszony... Wykorzystałem wcześniej limit transferów, więc poczekam jeszcze tydzień, okienko transferowe się zamknie a ja użyję dzikiej karty i zrobię totalną wyprzedaż w składzie, chociaż gdyby nie kontuzje i pech (zmarnowane karne Rooneya, na ten przykład) to punktowałbym tak jak tego sobie życzę, a nie poniżej średniej. Oj, połowa składu Zewnętrznych Rubieży pójdzie na bezrobocie i do kopalni na Tatooine. Swoją drogą, lepsze wyniki osiągałem w zeszłym, debiutanckim sezonie, i rekord punktów na kolejkę i dalej zaszedłem w Fantasy Cup. Szczęście początkującego ? :tongue: Oby druga część sezonu była zdecydowanie lepsza bo cel wciąż ten sam - przekroczyć barierę 2000 punktów w sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham takie sytuacje jak zmieniam zawodnika i później mogę sobie podśpiewywać pod nosem, że dobrze zrobiłem. Wczoraj prawie zgrzytałem zębami, bo myślałem, że Vorm dowiezie czyste konto do końca meczu, a Newcastle straci gola, bo taki mój los. Tymczasem Vorm puścił bramkę w końcówce, a dzisiaj Krul nie tylko czyste konto, ale jeszcze obroniony karny. Choć na bonusy dla niego nie liczę, bo jakoś bramkarzy się odpowiednio za to nie nagradza. Niestety zmieniłem też kapitana z Bale'a na Van Persiego, a Walijczyk ustrzelił dwa gole. RvP był dzisiaj dwa razy blisko, ale tylko opukał bramkę, zabrakło szczęścia. Świetnie spisała się pomoc. Dempsey zdobył gola dla Fulham (szkoda, że nie zwycięskiego bo pewnie byłyby +3 bonusu), Sessegnon również strzelił gola, a w dodatku z ławki wejdzie mi McClean z asystą. Już lubię tego chłopaka ;) Całkiem dobrze zagrali obrońcy. Czyste konta Enrique i Vermaelena oraz asysta Assou-Ekotto. Zbiedził napad, bo RvP i Adebayor w sumie 4 punkty, a Ba nie zagrał, choć myślę, że napastnicy w kolejnych meczach będą moją siłą. Myślę jednak nad wymianą Persa, bo chyba zaczął się wypalać w ostatnich meczach, będę też musiał coś zrobić z Vermaelenem, bo wolę już kogoś bardziej stabilnego i tańszego, Ryan Taylor dzisiaj znowu asysta i czyste konto, więc może wrócę do niego.

Obecny skład:

Krul (Vorm) - Kompany, Vermaelen, Assou-Ekotto (Jose Enrique, Shawcross) - Sessegnon, Bale, Dempsey, Valencia (McClean) - Ba, Van Persie, Adebayor.

EDIT:

Przyznano bonusy. Moi zawodnicy zgarnęli w sumie 10 punktów, więc nie jest źle. Jedyny błąd tej kolejki to niepotrzebna zmiana kapitana. Straciłem przez to 13 punktów i szansę na dodatkowe podgonienie czołówki. Choć 8 miejsce i zaledwie 80 punktów straty do lidera, jeszcze dwa miesiące temu brałbym w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po rewolucji, Outer Rim wygląda już zupełnie inaczej. Obecny skład:

bramkarze: Mignolet - Bogdan

obrońcy: Simpson - Jones - Skrtel - McAuley - Senderos

pomocnicy: Modric - Sessegnon - Valencia - Silva - Petrov

napastnicy: Cisse - Van Persie - Hernandez

Ta kolejka przyniosła mi znowu mało punktów, chociaż już nieco więcej niż poprzednie. Duży w tym udział kapitana Sessegnona. Tym niemniej, jednak punktowało tylko 10 graczy, bo z powodu zawieszeń i kontuzji zabrakło nawet rezerwowych na ławce. To była kropla która przelała czarę goryczy. Zużyłem dziką kartę i przemeblowałem drużynę, wyrzucając połowę składu. Na aut poszli: Cerny Ruddy De Laet Taylor Nani Cabaye Morison Rooney. Bramkarze ze względu na grę, a właściwie brak, w przypadku Cernego i podobną, niską, cenę za duet Mignolet-Bogdan. De Laet ze względu na zakończenie jego wypożyczenia w Norwich i zerowe szanse na grę w ManUtd. Taylor, bo ostatnie kolejki to ledwie 1 punkt zdobyczy, lub nawet ujemny wynik i nie zanosi się na lepsze. Cabaye - szkoda gadać, po meczu z United kompletnie "siadł". Nani nie może wrócić do formy, którą prezentuje (świetną) Antonio Valencia, na dodatek cena sprzedaży za Naniego wciąż była równa cenie kupna i nie warto czekać aż się obniży. Morrison poleciał bo "tanim" napastnikiem będzie u mnie Cisse, a Rooney bo dopóki nie będzie ustawiany na szpicy i będzie miał grane piłki, nie będzie strzelał goli i punktował tak jak umie.

Cisse jest nowym nabytkiem QPR, ale już się pokazał z dobrej strony. Premier League zna z Liverpoolu, a talentu mu nie brak, jedynym problemem jest jego temperament. To może być strzał w "10". Oby.

Van Persiego zostawiłem bo tylko on coś w Arsenalu gra, na dodatek wciąż kosztuje dużo i zawsze będzie czas by go sprzedać, w razie czego. Hernandez... cóż, tu trochę strzał, ale długo nie grał, może być wypoczęty i świeży, a na dodatek w nielicznych występach w tym sezonie, punktował bardzo ładnie. Modric... cena +/- równa cenie początkowej na starcie sezonu, z Spurs VdV jest szklany, a Bale przepłacony i gdy zacznie gorzej grać, cena poleci na łeb, na szyję, a mi zabraknie pieniędzy na inne transfery. Poza tym, zostawiłem w składzie Silvę, więc dość drogiego pomocnika. Petrov jest opcją rezerwową, bo ma średnie mecze, ale czasami potrafi przynieść dobrą ilość punktów. Obrona to miks, drodzy - Jones i Skrtel, tania reszta. Też trochę ryzyka ponoszę z zakupem Senderosa i McAuleya, ale żeby dopiąć budżet i drużynę, potrzebowałem ich obu. Na dodatek grają w takich ekipach jakie mogą mieć raz na jakiś czas czyste konto i grają regularnie.

Teraz tylko czekać na weekend i na to czy rewolucja w składzie okażę się ewolucją w dobrym kierunku.

@Face - Petrov to ten z Villi, Stilian. Zapomniałem zupełnie o drugim :tongue: Kupując drogiego zawodnika, większa szansa, że nawet jak stanieje, to będzie kosztować tyle, że można będzie spokojnie zamienić go na innego gracza. A z tych napastników którzy są w formie, każdy jest drogi, Bent, Adebayor, Demba Ba. McCleana nie kupiłem bo z Sunderlandu wciąż mam droższego Sessegnona, jeśli forma jednego zacznie iść w dół a drugiego jeszcze do góry, to mogę zamienić. A Cisse jest wielką niewiadomą dla wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rorschach

Gratuluję odwagi, ale wobec zaprezentowanego składu jestem raczej sceptyczny. Obrońcy tacy jak Skrtel, McAuley czy Senderos raczej nie przekonują. W pomocy postawiłeś na Modricia, ale to raczej Bale będzie zdobywał większe ilości punktów. Z Petrovem też może być różnie, to dobry zawodnik, ale Bolton nie musi zdobywać zbyt wiele goli. Wydaje mi się, że chyba ja lepiej wychodzę na Dempseyu, który już ma rekordowy sezon w karierze i McCleanie, który pełni ważną rolę w Sunderlandzie zdobywającym wiele goli. Wreszcie napad. Cisse to ryzykowny strzał, zupełnie nie sprawdził się w Lazio i możliwe, że strzeli tylko kilka bramek. Nie lepiej postawić na kogoś takiego jak Frazier Campbell? Chłopak wraca po kontuzji w świetnym stylu, gra w drużynie, która ma zwyżkę formy i chyba cieszy się zaufaniem trenera, który wystawia go w pierwszym składzie jak tylko jest zdrowy. Zresztą Cisse jest aż o 0,6 droższy, ale to twój wybór. Do Hernandeza jakoś nigdy przekonać się nie mogłem. Według mnie 10 mln to o 1,5-2 za dużo jak na zawodnika, który strzela tylko 7 goli w 20-kilku meczach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rowniez uwazam ze nie podjales dobrych decyzji...Rorschach

Po co Ci Hernandez i jeszcze za taka cene - Ba z Newcastle lub D.Bent byliby duzo lepszym rozwiazaniem. Cisse -tez go mam w skladzie dam mu kilka kolejek zobaczymy jak sie spisze - tym bardziej ze QPR ma teraz latwe mecze u siebie - (Campbell tez dopiero zaczal grac i nie wiadomo jak sie sprawdzi).A Van Persie to podstawa w tej grze .

W pomocy za Modrica - Bale i to bez dwoch zdan , jak mozna powiedziec ze jest przeplacony- zdecydowanie najlepszy pomocnik w grze, tanszy od Silvy a lepszy:-)

Niestety obrona to mala ,,masakra: - za Skrtela mozna Evansa z United a reszte kasy mozna dolozyc do kogos z Tottenhamu lub City , na pewno lepszy wybor niz McAuley.Mam nadzieje ze ten Jones u Ciebie na obronie to nie ten z United - koles chyba od 7 kolejek nie zdobyl wiecej niz 2 pkt.

Dzikiej karty uzylem dzisiaj:-)

My team:

Vorm , Krul

Richards , Evans , Simpson , Assou-Ekotto , Jose Enrique

Valencia , Silva , Sessegnon , Bale , McClean

Van Persie , Aguero , Cisse

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla odmiany powiem pare słów na temat sposobu rozdawania bonusów, bo czasami decyzje podejmowane przez "ekspertów" są irracjonalne. Zauważyłem, że oprócz oczywistych sytuacji, gdy ktoś zdobędzie np. hattricka i zgarnia pełną pulę, starają się wynagrodzić jak najwięcej osób. Ostatni mecz Newcastle - Blackburn był tego dobrym przykładem. Bramkarz Tim Krul zachował czyste konto i obronił rzut karny przy prowadzeniu 1-0, ale nie dostał choćby punktu. Tymczasem Simpson, który do tego karnego doprowadził otrzymał aż +2. To więcej niż Ryan Taylor notujący w tym spotkaniu asystę. Wygląda to tak, jakby chciano wynagrodzić wszystkich, mniej więcej po równo. "Krul obronił rzut karny, to już ma wystarczająco dużo punktów, Taylor asysta, też dużo. Damy Simpsonowi, bo sporo ludzi go ma". Naprawdę bramkarze są w tej lidze mocno pokrzywdzeni. Był taki mecz wygrany przez Swansea 1-0, gdzie w samej końcówce Vorm obronił jedenastkę, a oprócz tego miał kilka interwencji. Bonusu również nie dostał. Z kolei Szczęsny dostaje +2 za mecz z Boltonem, gdzie zbyt wiele pracy nie miał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... zapomniałem zmienić kapitana przed tą kolejką :( i niestety Adebayor jest kapitanem, niestety po tej kolejce opuszczę fotel lidera ligi, ale mam plan na transfery więc mam nadzieję, że będzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wczoraj zdecydowałem się na dwie zmiany. Drogiego Vermaelena zastąpił Ryan Taylor, który wciąż imponuje zdobyczami punktowymi. Natomiast mało aktywnego w ostatnich meczach Adebayora zmieniłem na Aguero. Wydaje się, że to dobry pomysł, bo Argentyńczyk znowu wczoraj błysnął zdobywając bramkę i asystę. Niestety będę teraz miał spory ból głowy odnośnie ustalania składu. Pewnie będę ustawiał zespół systemem 3-4-3, bo ciężko posadzić na ławce kogoś z tria Van Persie - Ba - Aguero. W pomocy żal bedzie sadzać kogoś z grona Dempsey, Sessegnon, McClean, Valencia, Bale. Kupiłem McCleana jako dopychacza, a w ostatnim meczu był najlepszym zawodnikiem. Nawet w obronie będzie ciężko, bo Taylor, Assou-Ekotto i Jose Enrique są w czubie klasyfikacji, a jeszcze mam Kompanego. To chyba najdroższa drużyna jaką miałem w historii tej gry, przekroczyłem już barierę 110 mln za team.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niedowiarki, mój skład zaprezentował się całkiem nieźle w tej kolejce, już mam ponad 1,5 raza więcej punktów niż ostatnio. Wprawdzie sprzedany przeze mnie Rooney strzelił dwa gole, ale z karnych a te są nie do przewidzenia, za to w czasie meczu grał jednak cofnięty i rozdzielający piłki, więc w kwestii sposobności na gole, niewiele się tu zmienia. Cisse zawiódł dostając czerwony kartonik ( i -2 punkty za niego) ale ze sprzedażą jeszcze się wstrzymam, bo nie dostał szansy by pokazać co potrafi w Premiership po powrocie. Świetnie zagrał Mignolet (wreszcie bramkę mam obsadzoną porządnie) i oczywiście Van Persie, żałuję tylko nie dania go na kapitana, ale kto się spodziewał takiej wygranej Arsenalu ? Reszta na średnim poziomie, ale nie zagrało mi jeszcze dwóch zawodników. Na pewno jest lepiej niż przez ostatni miesiąc. A co do waszych sceptycznych opinii - rozumiem je, ale muszę podejmować ryzyko, bo po bardzo dobrej 1/3 sezonu, wszystko zaczęło się sypać i szczęście nie dopisywało (o czym już wspominałem w poprzednich postach). Trzeba zaryzykować i albo zdobywać bardzo dużo punktów i wrócić tam gdzie byłem wcześniej w rankingach i ligach, albo dalej obsuwać się z drużyną w mizerność. A na to, jako menedżer z ambicjami, pozwolić nie mogę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wytlumacz mi po co trzymac Cisse skoro nie bedzie mogl grac przez miesiac , tak samo po co Ci Jones skoro ma kontuzje i nie wiadomo kiedy wroci.

Pozbadz sie ich koniecznie jesli chcesz piac sie do gory w rankingach:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorm

Kompany - Vermaelen - Simpson

Valencia - Dempsey - Lampard - Britton

Pogrebnyak - Rooney - Papiss Cisse

Mój skład stworzony na szybko, więc na pewno nie jest on ostateczny i jeszcze wiele razy będę zmieniał zawodników w moim świetnym FC Sochaczew United. Wypadałoby znaleźć miejsce w składzie dla jakiejś nowej gwiazdy PL, a mam na myśli głównie Kagawę i w mniejszym stopniu Hazarda. Po ostatnim sparingu ciekawym zawodnikiem wydaje mi sie też Nick Powell, ale wątpię żeby regularnie występował w wyjściowej jedenastce Diabłów. No, ale jeszcze dużo czasu do startu ,więc na pewno "coś" (mam nadzieję :D) dobrego stworzę na inaugurację sezonu.

PS. Prosiłbym serdecznie o wysłanie kodu do forumowej ligi, jeśli taka już powstanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam skład jako debiutant. Z chęcią dołączę do forumowej ligi ;)

Vorm

Clichy - Rio Ferdinand - Coloccini

Valencia - Tiote - Fellaini - McClean

Ba - Rooney - Aguero

Atak marzeń jeśli chodzi o Premier League. Martwi mnie tylko Demba Ba, bo pod koniec ubiegłego sezonu stracił formę. Ale ma potencjał, to jeden z lepszych transferów Newcastle w ubiegłym roku. Rooney raczej będzie punktował regularnie, podobnie jak Aguero. Pomoc to lekki eksperyment, zwłaszcza jeśli chodzi o McCleana. Bramkostrzelny pomocnik, więc umieściłem go na liście. Valencia jako najlepszy zawodnik United w zeszłym sezonie da sobie radę i w przyszłym ;) Obrona to trójka bardzo solidnych defensorów. Nie martwię się o nich. Na bramce świetnie spisujący się Vorm. Zaliczył sezon marzeń w Swansea.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - Rio jest ryzykownym wyborem. Raz, że wraca Vidic, dwa, że ma problemy z plecami z racji wieku. Evans wprawdzie kontuzjowany, ale pewnie Jones będzie grał w parze z Vidą. Szkoda, że nie podałeś kogo masz na ławce FPL. Tiote i Fellaini ? Obaj defensywni pomocnicy, a punktów w zeszłym sezonie nie przynieśli wiele, w FPL musisz przede wszystkim zdobywać punkty, choćby cała pomoc to byli ofensywni skrzydłowi, więc Tiote out, a za cenę Fellainiego już lepszy z Evertonu byłby Osman, ale lepiej szukać dalej. To wprawdzie tylko wstępny skład, ale piszę swoje zdanie tongue_prosty.gif

Mój team, Outer Rim FC już po raz trzeci przystępuje do zawodów i oby trójka była szczęśliwym rokiem istnienia mego wspaniałego klubu. Mamy wierną rzeszę kibiców w postaci Imperium Sith z Zewnętrznych Rubieży, więc przynajmniej z punktu widzenia finansowego martwić się nie musimy. Póki co, na Ciemną Stronę Mocy przeszli:

Mignolet (ławka: Begovic)

Shawcross, Simpson, Zabaleta (Jose Enrique, Kaboul)

McAnuff, Nani, Song, Dempsey (Brunt)

Rooney, Lambert, Bent

To na razie wstępna selekcja, do 18 sierpnia pozmienia się na pewno i zostaną tylko najsolidniejsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój skład. Tak jak u każdego na pewno się zmieni. Może do ligi angielskiej przejdzie ktoś ciekawy?

Mój team:

Jaaskelainen

Kościelny - Lescott - Walker

Hazard - Yaya Toure - Cabye - Bale

Aguero - Torres - Pogrebnyak

ławka: Cerny, Barnett, McCartney, Britton

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój skład:

Hart - (Jaaskalainen)

Kompany-Koscielny-Cole-simpson-(Shawcross)

Kagawa-Hazard-Guthrie(wyjątkowo, reading gra 2 mecze)-(Sessegnon)-(Dyer)

Podolski-Pogrebnyak-Cisse

Z czasem trzeba się będzie pozbyć graczy reading, chyba że sprawią niespodziankę

Liga już jest stworzona? Kto odpowiada za kody w tym roku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, to mój debiut w tym temacie jak i w samej FPL.

Oto mój skład:

Szczesny

A. Cole - D. Agger - L. Koscielny - G. Clichy

J. Milner - A. Song - S. Gerrard - Y. Toure

L. Suarez - D. Ba

ława : Foster, Riise, Parker, Crouch

Jak już wczesniej pisał kolega parę postów wyżej również martwi mnie dyspozycja D. Ba, jednak Crouch wydaje się być dobrym zmiennikiem.

Mam również pytanie do bardziej doświadczonych w tej grze. Co jeśli zawodnik zmieni w tym okienku klub i przejdzie do innej ligii (np. jeśli potwierdzą się pogłoski o transferze Songa do Barcelony). Czy pieniądze wydane na tego zawodnika wracają na konto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy skład: :P Mam nadzieję, że liga forumowa powstanie w najbliższych dniach ;)

W nawiasach zmiennicy:

Vorm (Cerny)

Clichy - Shawcross - Baines (A. Ferdinand, Figueroa)

Nani - McClean - Osman - Gutierrez (Britton)

Ba - Rooney - Aguero

Największe obawy mam odnośne Demby Ba, który może nie wystąpić w 1. kolejce. Ale z braku alternatywy zaryzykuję stawiając na niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Przecież nie musi powstawać, bo już jest. Podaję listę drużyn jakie są zapisane w ligowej tabeli, kolejność taka jaką mam w profilu:

1. El Submarineros

2. Bazinga!

3. FC Sochaczew United

4. Jozai

5. Outer Rim FC

6. Real Madrid

7. FC Ursus

8. Magic Scorpions

9. Grezovia team

10. Bombastic

11. Skins

12. tratatata

13. Nie

14. UKS Gwarek Olkusz

15. Incredible City FC

Jeśli, ktoś chce dołączyć, to przysyłać do mnie na PW nazwy drużyny i menadżera, a wyślę kod. Radzę się pospieszyć, bo niedługo startujemy. Oczywiście można dołączyć później, ale wiąże się to ze stratami punktowymi, które są chyba zrozumiałe z uwagi na nieobecność w lidze FA od pierwszej kolejki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto mój poprawiony skład. pewnie taki już zostawię.

jaaskelainen

koscielny lescott hangeland

bale hazard yaya toure michu

aguero torres graham

ławka: gazzanga, fonte, mc cartney, allen

zastanawim się tylko czy nie postawić na mate zamiast hazarda. ta sama cena a mata pewniejszy niż hazard. ktoś ma jakieś przemyślenia? w poprzednim sezonie temat dosyć szybko upadł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k517 - moim zdaniem Mata da o wiele więcej drużynie, niż Hazard, który nawet nie może być pewny, że będzie regularnie zaczynał mecze w podstawie. Hazard jak na razie nie pokazał swojego kunsztu w Anglii. Miał na to mało czasu, ale IMO minie sporo czasu, zanim 'złapie' ten styl gry. Choć może w meczach o większą stawkę będzie zupełnie innym piłkarzem, ale o Tarczę z City grał słabo.

Jest on ryzykownym wyborem tak samo jak Kagawa, którego często porównuje się do Edena. Tak jak Hazard - nie można mówić, że na 100 % będzie od razu w podstawowej '11', bo dopiero co przyszedł do drużyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tylko Kagawa jest tańszy od Hazarda. Ja postawiłem na najpewniejszy wybór i wziąłem po prostu Yaya Toure. Skład po kilku drobnych poprawkach.

Krul - Walker, Vermaelen, Hangeland, Jose Enrique - Kagawa, Toure, McClean - Aguero, Podolski, Petric

ławka: Begovic, Brunt, Maloney, R Taylor

Jeszcze się waham, czy nie sprzedać jednego z droższych obrońców i postawić na kogoś droższego w pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...