Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raveno

Fantasy Premier League

Polecane posty

No niestety, jednak bieda. Rezerwowi zrobili tyle samo punktów ile cały pierwszy skład. Klasnić na ławce, a strzelił gola, za to Aguero kupiony za ciężkie pieniądze nic nie strzelił, a miał kilka wyśmienitych okazji. Pocieszam się tylko tym, że już gorzej być nie może, bo większość zawodników nie wyróżniła się absolutnie niczym. Tylko Suarez zdobył bramkę, a Bosingwa zaliczył asystę. Będzie trzeba chyba zrobić dwie roszady w tej kolejce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tydzień się już skończył. Licznik zatrzymał się na 40pkt ale liczę jeszcze na jakieś bonusy. Wszyscy rzucili się na Aguero łącznie ze mną i jak widać po genialnym debiucie przyszedł mecz bez gola. Znowu wybrałem źle kapitana bo liczyłem właśnie na Aguero. Na uwagę zasługuje Jarvis który zdobył 11pkt. Ogólnie Wilki grają na razie dobrze i mają 6pkt. Ja już zmianę zrobiłem Bosingwa za Bardsleya. Widać że Boas będzie stawiał na Bosingwę. Gra Chelsea mocno opiera się o grę skrzydłami. Tam często dośrodkowuje Cole i Bosingwa. Wczoraj asysta i dobry mecz więc pewnie dostanie bonus. Jako fan Chelsea myślę że powinienem mieć jednego gracza z The Blues w składzie.

Ogólnie chyba wszystkim poszła gorzej ta kolejka niż poprzednia. Wtedy skład wybierany był w ciemno a jak dali nielimitowane transfery to wszyscy rzucili się na tych co zagrali dobrze w pierwszej kolejce.

pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zachować spokoj :P Ja się na Aguero nie nastawiałem. Choć w sumie myślałem nad Dzeko, bo tańszy a bardzo często wychodzi od 1 minuty. Na razie przyzwoicie - 34 punkty, bez bonusów, najlepiej zapunktowali Jarvis i Silva, oraz Klasnic i Simpson (notabene drugi z obrońców NU za 4 mln). Żałuję tylko wystawienia w składzie Bardsleya, ale po cichu liczyłem na bezbramkowy remis (mimo iż mój typ w typerze temu przeczy), a zamiast tego, na ostatnim miejscu na ławce usiadł... De Laet który strzelił gola i na pewno będzie miał bonus... i około 12 punktów w plecy. Ale wciąż jeszcze mogą zapunktować Roo jako kapitan, Nani oraz Bale + bonusy za dziś i jutro i będę zadowolony. Choć znów głupio tracę punkty przez zawodnika na ławce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka dla mnie bardzo pechowa. Co prawda mam 36 pkt i jutrzejszy mecz z Nanim i Rooneyem w zanadrzu, ale gdybym zrobił 2 zmiany w składzie kolejka mogłaby być wyśmienita. Tak punktowali moi podstawowi, a tak ich zmiennicy.

Hart 1 -----------> Ruddy 7

Hughes 1 --------> De Laet 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, 31 punktów, zostało 2 piłkarzy. Liczę na Rooneya, bo znowu ustawiłem go na kapitana. Może Nani się też przebudzi.

A co powiecie na to? :D

Kupiłem Hilario (3) sprzedałem Ruddiego (7)

W składzie Bardsley (-1), na ławce Simpson (6).

W składzie Hughes (1), na ławce Enrique (6)

W składzie Sessegnon (2), na ławce Klasnic (6).

Uratował mnie Jarvis. Bez niego stoczyłbym się gdzieś na koniec tabeli.

Silva w City po prostu wymiata. Na razie oglądałem oba mecze i w obu był wg mnie MVP (sorry, Aguero, ale cały mecz pracy oceniam lepiej niż takie wejście, szczególnie na podmęczonego rywala). Do tego dobrze gra "zmarnowany" w powszechnej opinii Dżeko. Cośtam strzela, a przy tym wykonuje sporo pracy i wydaje mi się, że pasuje do tej drużyny coraz bardziej. Citizens na mistrza! :D Chelsea może rok zaczekać, szczególnie, że ich gra nie zachwyca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rorschach

Tylko Aguero będzie miał pewnie więcej sytuacji strzeleckich, co pokazał choćby w meczu z Boltonem. Dżeko miał jedną i jedną strzelił, a Argentyńczyk chyba ze 3, ale miał dziś rozregulowany celownik.

@Vlado, wzruszyła mnie twoja historia, ale ja mam lepszą.

Given 2 ---> Vorm 11

Riise 0 ---> Jose Enrique 6

Ramsey 0 ---> Brunt 2

Aguero 2 ---> Klasnić 6

Oczywiście na razie bez bonusów, a np. taki Vorm czy Klasnic mają spore szanse na ich otrzymanie. Czy Silva MVP? Bo ja wiem, dzisiaj więcej szczęścia niż rozumu, ale ciężko powiedzieć, żeby był najlepszym graczem zespołu. Dużo dobrego robił Barry i wspomniany wcześniej przez ciebie Dżeko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie 35 pkt. Kompletnie zawiódł Aguero i to jeszcze na kapitanie. Szkoda też rezerwowoego bramkarza Vorm'a...

Jeszcze w składzie zostali Smalling Roo i Nani. Tutaj licze na "pare punktów" :)

Najlepiej zapunktował kupiony przed kolejką Jarvis i to jeszcze w miejsce Ramsey'a :D Całe szczęście, że w City nie zagrła Clichy, ponieważ na ławce jest de Laet, ktory zdobył 11 punktów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tę chwilę 30pkt i Rooney jako kapitan i Nani, nie jest to powalający wynik ale w tej kolejce żeby ugrać sporo punktów, trzeba było mieć Vorma na bramce (u mnie na ławce :( ) w obronie głównie graczy z Newcastle i de Laeta, w pomocy Silve i w napadzie Klasnicia i Aguero, dużo, przed tą kolejką mówiło się, o trio Aguero- Rooney- Suarez ale kto wie czy nie lepszym rozwiązaniem byłby Dżeko zamiast Kuna, cóż u mnie 1 do zmiany to Bardsley i tutaj wejdzie ktoś z Newcastle poza tym myślę nad Bosingwą, w pomocy jeszcze nie wiem co będę zmieniał.

P.S. Te bonusy to jest jakiś żart, Jarvis gol+asysta i....1 punkt bonusu no comment, Vorm broni karnego ale bonus dostaje bramkarz z drużyny przeciwnej.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wszystko dobrze się potoczyło. Myślałem, że skończę na 40 punktach, a wyciągnąłem na 52. I tak żal pozostał, bo gdyby obrona wypaliła, miałbym jakieś 77 punktów. Koniec końców, po tak fatalnej kolejce awansowałem w tabeli, więc nie ma co narzekać.

Liczę na bonus dla Rooneya, bo wczoraj harował jak wół (ileż on zaliczył odbiorów :o) i należy mu się punkcik lub dwa. Welbeck pewnie dostanie główną nagrodę, chociaż przez cały mecz był niewidoczny. Takiej asysty jednak nie zalicza się codziennie, więc zmazał słaby występ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co idzie mi bardzo dobrze. W pierwszej kolejce 55 pkt, w drugiej aż 75. W globalnym rankingu Polski zajmuję 22 miejsce :cool:

W tej kolejce zawiodłem się przede wszystkim na Evertonie (Baines tylko 2 pkt, a miał poprzeczke z wolnego przy stanie 0-0), Chelsea (mam Cole'a i !uwaga! Hilario - bez czystego konta). N'Zogbia zawodzi i jest pierwszym w kolejności do zmiany. Zostałem też z O'Hoolahan'em (Norwich) w składzie. Miał być liderem beniaminka, a tymczasem mecz ze Stoke przesiedział na ławce. Na moje szczęście w jego miejsce wskoczył Simpson z NUFC (6 pkt). Aż szkoda że z mojego pierwszego składu nie zagrał ktoś jeszcze bo na kolejnym miejscu na ławce miałem Ryana Taylora - bohatera Newcastle w tej kolejce (bodajże 11 pkt).

Świetnie zapunktowali za to Silva (10), Jarvis (12) i przede wszystkim mój kapitan Darren Bent. Gol i asysta punktowane podwójnie dały mi 24 punkty!

Przed nadchodzącą kolejką raczej transferów nie będzie. Chce mieć możliwość dokonania dwóch darmowych przed 4 serią spotkań, po meczach międzynarodowych, gdzie pewnie zmian w wyniku kontuzji będzie musiało być więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle jestem liderem forumowej ligi - przyznam, że niespodziewanie dla mnie, ale cieszę się ponieważ czołówka jest bardzo ścisła. W tej kolejce zdobyłem 60 punktów, sytuację uratował golem Rooney © , gdybym jednak postawił na kapitana Jarvisa to miałbym 6 punktów więcej i dochodzi jeszcze do tego stracone 12 punktów za posadzenie na ławce De Laeta a w polu Bardsley, i 3 punkty różnicy między Bale'm w polu a Taarabtem na ławie. Podsumowując, jeszcze sezon się nie rozkręcił, a już mam po 2 kolejkach 30 punktów stracone przez niefortunne decyzje. Jednak trzeba się cieszyć z tego co jest - znów dobry wynik, jestem 95 w Polsce, 1 w FA i 6 w lidze mufc.pl

Kto wie co przyniesie kolejka numer trzy. A co z ligami h2h ? Jestem zapisany do dwóch ale jak dotąd żadna nie ruszyła, ktoś wie co i jak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch kolejkach mam równo 100 punktów....nie zachwyca mnie ten wynik, ale patrząc na to, że kompletnie zawaliłem 1 kolejkę (tylko 43 punkty) druga wypadła o wiele lepiej...57 punktów jak na 2 kolejkę to dobry wynik...z tego co widziałem większość zatrzymywała się do 50. Może będzie ze 2 punkty jeszcze więcej jakby Rooney dostał bonus ale chyba nic nie dostanie...

Do zmiany jest N'Zogbia i Sinclair...obaj dostali drugie szanse i obaj zagrali do [beeep]...Mam chęć na kogoś z boltonu ale poczekam aż im się skończą trudne mecze...;D

Gratulację dla tych co zrobili ponad 65 w tej kolejce....nie było o to łatwo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem jak ludzie zrobili ponad 80pkt. Nie wiem czy jest to normalne bo gram w tą grę pierwszy sezon ale przy moich 49 punktach nawet 65-70 wygląda bardzo dobrze. Myślę że bardzo istotne jest dobrze ustawić kapitana. Widać że pierwsze kilkanaście miejsc miała włanie Benta jako kapitana i dobrze się obłowiła. Moim kapitanem był Aguero i zdobył on tylko 4 pkt. W następnej kolejce trzeba się dobrze zastanowić nad formacją, składem i kapitanem.

Gratuluję wysokich zdobyczy punktowych i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bonusy rozdane, a co za tym idzie kolejka zakończona z 64 punktami ;)

Najlepiej zapunktował Jarvis z 14 punktami, a zawiódł Aguero.

Nie spodziewałem się tak wysokiego drugiego miejsca w naszej lidze :D

Wie ktoś jak można wyszukać graczy po nazwie zespołu, nicku itp. ? W tamtym sezonie jakoś się dało, a teraz nie wiem jak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dość pechowym początku, jestem zadowolony z kolejki, bo do mojego konta przybyło 67pkt :cool: Jak na razie mój najlepszy wynik w FPL ( może dlatego, że to pierwszy sezon :wink: ). Mogło być lepiej, gdybym zmienił obronę, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Szczególnie cieszy mnie 3 miejsce w naszej lidze, a tak poza tym jestem 2 w Facebook Liga, 5 w Forum manusite.pl, 8 w ldize manusite.pl i 147 w Polsce :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest jednak inne, a właściwie aż dwa : co z ligami h2h i czemu jak na razie ceny zawodników są na stałym poziomie ?

1. Nawet nie interesowałem się jak tam h2h, więc nie odpowiem.

2. W 1. kolejce nie zmieniały się, bo każdy dostał wolne transfery, więc od razu mogło skoczyć np. o 0.2-0.3 u niektórych zawodników (np. boom na Aguero). Teraz natomiast jest jeszcze za mało transferów, żeby podwyższyć/obniżyć wartość jakiegoś, choć pewnie niebawem tacy piłkarze jak Suarez, Rooney czy N'Zogbia będą mieli inną cenę. Kwestia jednego-dwóch dni wg mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zmiana cen nie następowała w poprzednich edycjach zaraz na starcie, bo jak ocenić danego gracza po 2 spotkaniach, myślę, że pierwsze zmiany nastąpią tak od 5 kolejki, u mnie na razie niestety średnio, 1 kolejka była dobra, druga już gorzej, a gdybym dał kapitana Aguero tak jak myślałem na początku to w ogóle byłby piach, na szczęście postawiłem na Rooneya i ten dał radę ;) W tej kolejce do zmiany oczywiście Bardsley raczej na kogoś z Newcastle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, wywołaliście wilka z lasu. Doszło do zmiany cen neiktórych zawodników. Na razie minimalnie, ale podrożeli Ryan Taylor, Jose Bosingwa, Matt Jarvis, David Silva i Luis Suarez. Nie staniał jeszcze żaden z zawodników. Dobrze, że udało mi się kupić Jarvisa zanim zdążył zrobić się droższy. Zawsze to 0.1 mln w banku więcej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - to miałem szczęście zdążyć. Kupiłem Bosingwe ponieważ miałem w zapasie 0,5 mln a sprzedalem zawieszonego Bardsleya - nad tym transferem nie było się co zastanawiać, tylko robić, więc, jak to się mówi, w porę :)

A Taylora nie kupię bo już miałem Simpsona z Newcastle. Co do reszty - od dawna w składzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co do wyboru na kapitana w trzeciej kolejce...rozważam 3 zawodników (kluczowych moich zawodników)

Rooney - Arsenal FC - Home

Suarez - Bolton Wanderers -Away

Silva - Tottenham Hotspur - Away

Chyba, żeby Jervis...no ale bez przesady to jest dobry zawodnik, ale jedna kolejka nie robi z niego super punktatora...lepiej stawiać na prawdziwe armaty...

Na kogo wy byście postawili???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@setox

Wybierałbym między Rooneyem a Suarezem. Chyba nie kombinowałbym zbytnio i postawił na Anglika. Będzie miał pewne miejsce w składzie, a z tym u Suareza może być różnie. Manchester wygląda też na drużynę pewniejszą od Liverpoolu, który zagra przecież z dobrze prezentującym się w tym sezonie Boltonem i wcale nie musi tego meczu wygrać. Na pewno nie stawiałbym na Jarvisa - ostatnie dwa mecze bardzo dobre, ale prawdopodobnieństwo strzelenia bramki w kolejnym wydaje się być małe.

Ja jeśli się zdecyduje na kogoś z Newcastle to prędzej na Stevena Taylora, który już dwa razy został wyróżniony mianem zawodnika meczu. Chociaż kusi też Ritchie de Laet, no i Miki Richards, który w dwóch meczach zanotował dwie asysty, a kosztuje tyle samo co Kompany. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja w tej kolejce. Najbardziej prawdopodobny wydaje się transfer drogiego Riise za znacznie tańszego Stevena Taylora. Zostają dwa miliony w banku na kolejne wzmocnienie i ewentualną wymianę Szarla.

Bardziej frapuje mnie kogo wystawić w tej kolejce do składu. Obawiam się trochę o defensywę Manchesteru City w starciu z Tottenhamem i Kompany'ego zostawiłem na ławce. Na razie na ławce posadziłem Shawcrossa i Brunta. Można powiedzieć, że daję ostatnią szansę na dobre zaprezentowanie się N'Zogbii i Riise.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...