Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

BananowyMamb --> W przeciwieństwie do poprzednika nie będę skupiał się na tym, jakie to żałosne i w ogóle nie warte krzty uwagi, ale powiem po prostu, którzy zawodnicy są wg mnie niezbyt trafionymi wyborami.

Manuel Almunia - jeden z droższych bramkarzy, a esencję jego umiejętności mogliśmy zobaczyć ostatnio na Emirates jak sam sobie wrzucił piłkę do bramki w spotkaniu z United.

Obrona całkiem niezła. Baines notuje sporo asyst, a ostatnio Everton nie tracił wielu goli, Insua to dla mnie poroniony wybór. Jeden mecz mu wyszedł, a Liverpool nie ma tak pewnej defensywy, żeby płacić aż tyle. Clichy - też wg mnie kiepski, bo Arsenal ma dziurawą obronę w tym sezonie. Toure - lepiej, chociaż drogi to Man City zachowuje ostatnio czyste konta.

Pomoc to jednak jedna wielka dziura. Babel ma problemy żeby dostać się do pierwszej jedenastki Liverpoolu. Rosicky też nie gra zawsze pełnych 90 minut, a jak już gra to nieczęsto strzela czy asystuje. Barry i Carrick to zawodnicy od tzw. czarnej roboty. Nie notują zbyt wiele asyst, skupiają się na odbiorze piłki i jej rozegraniu, do tej pory takim zawodnikiem był też Essien, ale w tym sezonie mocno się rozstrzelał. Downing jest bardzo nieskutecznym zawodnikiem, jeśli już uda mu się dojść do sytuacji, to zwykle ją marnuje. Już lepiej brać Jamesa Milnera czy Ashleya Younga, pierwszoplanowe postaci pomocy Aston Villi.

Napad - Crouch gra całkiem nieźle, podobnie Bent, ale Yakubu jest od dłuższego czasu bez formy.

Reasumując - przydałoby się kilka gwiazd, które zapewniałyby więcej punktów. Ja postanowiłem oszczędzać na bramkarzach i obrońcach i żaden z moich defensorów nie przekracza 6 mln. Całkiem nieźle zresztą na tym wyszedłem, bo Shawcross, Sorensen, Nelsen czy Cuellar punktują całkiem nieźle. Do tego mam całkiem niezłą pomoc opartą na duecie Lampard - Fabregas, wspartym Fellainim i Nanim, którzy są dość tani, ale ostatnio w niezłym gazie. Do tego Pienaar, który jest jednym z wiodących zawodników Evertonu. W napadzie mam gwiazdorów Rooneya i Teveza + tani, ale zdobywający sporo punktów Rodallega czyli pierwsza strzelba Wigan.

Hmm, w nawiązaniu do następnej kolejki zaczynają się moje kłopoty bogactwa :tongue:

Skład:

Sorensen (Begović) - wraz z przejściem Bośniaka z Portsmouth do Stoke, mam teraz dwóch bramkarzy the Potters. Oczywiście nie mogę sprzedać jednego, bo nie wiem na kogo teraz postawi Tony Pulis.

Shawcross, Dann, Johnson - Stoke gra u siebie z Blackburn, a Birmingham z Porstmouth i licze, że te zespoły zachowają czyste konta w swoich meczach.

Lampard, Fabregas, Fellaini, Nani

Tevez, Rooney ©, Rodallega.

I teraz zasadnicze pytanie. Czy lepiej np. zostawić Rodallegę na ławce i dać pograć komuś z trójki Nelsen, Pienaar, Cuellar? Z chęcią zagrałbym 5 obrońcami, ale tak naprawdę żal mi sadzać na łąwkę pomocników, czy napastników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Insua to dla mnie poroniony wybór. Jeden mecz mu wyszedł, a Liverpool nie ma tak pewnej defensywy, żeby płacić aż tyle.

Nie zgodzę się z Tobą. Insua jest w czołówce najlepiej punktujących obrońców i notuje sporo asyst jak na tę pozycję (za co zresztą chwalisz Bainesa :wink:) Obrona Liverpoolu jest w niezłej formie o czym świadczy 5 czystych kont w ostatnich sześciu meczach ligowych. Co prawda głównie ze słabeuszami, lub co najwyżej średniakami, ale Aston Villa i Tottenham też The Reds bramki nie strzeliły. W stosunku cena/jakość Argentyńczyk nie wypada już może tak dobrze, ale nazywanie go "poronionym wyborem" to lekka przesada.

Clichy - też wg mnie kiepski, bo Arsenal ma dziurawą obronę w tym sezonie.

Jeśli kupować obrońcę z Arsenalu to chyba tylko Songa-po prawdzie zresztą pomocnika. Przed wyjazdem na PNA dostawał sporo punktów bonusowych, a poza tym jest zauważalnie najtańszym, regularnie grającym obrońcą z najlepszych klubów. Jeśli tylko podtrzyma dobrą, bonusową passę po powrocie z Afryki, to pewnie dołączy do mojej drużyny.

EDIT:BananowyMamb- jeszcze jedna rada. Na kapitana starałbym się wybierać nie tyle najlepszego zawodnika jakiego masz w składzie (Lampard), ale tego któremu szykuje się mecz z jakimiś słabeuszami, ewentualnie podwójny. Ja wygrałem ostatni mecz w lidze h2h dzięki temu, że postawiłem na Hughesa jako kapitana. Twoja taktyka wyboru nie jest zła, ale zastanów się jeszcze chwilę, która będzie lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 zmiany, wraca Drogbus (za Benta), więc poleciał najsłabszy z pomocników, czyli drewniany Milner. Skład

Sorensen

Dunne Corluka Evra

Fabregas Cattermole N'Zogbia Kuyt

Drogbus Runi © Tevez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, u mnie kilku panów już grało. Moja pierwsza kolejka wyszła... no, całkiem pozytywnie. Na razie ( Nie grali jeszcze chłopaki z Chelsea i Arsenalu ) zebrałem 26 punktów, ale licze conajmniej na 40... Najbardziej nazbierał Brad Friedel, 8 punktów. ; ). Potem był Insua ( 6 ). Pomoc przeciętnie - Duff i N'Zogbia po 3, Hunt 2. Napad zawiódł kompletnie - Rodallego 1 i Crouch 3.

Mają grać jeszcze Ivanovic, Terry , Lampard i Song. Po ich meczach dopisze Wam, jak się spisali. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie całkiem nieźle, 62 punkty. Przede wszystkim dzięki obronie, bo każdy z 4 (razem z bramkarzem) zachował czyste konto, a Evra nawet dołożył asystę. Do tego nieźle Kuyt (7) i kapitan Runej (11). Coś tam zrobił N'Zogbia (chociaż 2 bonusu), natomiast zawiódł Tevez. Czyżby maszynka się zacięła ? Teraz gra 2 mecze, to nie ma sensu, ale jeśli w nich nic nie zrobi, to trzeba będzie się pożegnać.

Ogólnie grają jeszcze Drogba i Fabregas, liczę na jakieś 3-3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy. Mimo kiepskiej postawy części grajków udało mi się wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli i zbliżyłem się do 150 k ogółem. Teraz tylko pozostaje trzymać kciuki za Fabregasa i jego słaby występ :icon_evil:

Szkoda Fellainiego :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TeBeG

U mnie średnio na jeża - jak często ostatnio. 43 punkty, jeszcze przed meczem Cole'a, Drogby i Fabregasa, to nie jest źle, ale kolejne punkty przewagi stracone. W tym gameweeku jeden transfer - za ukaranego w ostatnim meczu czerwienią Pienaara przychodzi Hunt. Daje mi to dodatkowe 2,6 mln w banku, które rozdysponuję dopiero za jakiś czas, bo na razie pomysłów brak.

Skład na następny tydzień, jeśli nie pojawią się jakies kontuzje, będzie wyglądał tak:

Sorensen

Cole - Ridgewell - Dunne

Fabregas - Hunt - N'Zogbia - Duff

Rooney - Drogba - Tevez ?

Z chęcią wstawiłbym Diaby'ego za Dunne'a, niestety trzeba miec minimum 3 obrońców ;)

EDIT: Drogba się spisał, więc prawdopodobnie zakończę kolejkę z 63 punktami na koncie. Już milej :) A Tur, widzę, wymodlił wpadkę Fabregasa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo dobrze, 70 pkt. Nie ukrywam, liczyłem że Rooney strzeli 2-3 bramki w meczu z Porsmouth, ale trener zdjął go z boiska w 65 minucie. Nani coś ma szczęście do bramkarzy strzelających samobóje po jego dośrodkowaniach ;). Fabregas tylko 1 pkt, nie miał zbyt dobrych okazji do strzału, jednak chyba po jego dośrodkowaniu o mało nie padła bramka. Drogba jak zwykle bardzo dobrze. I co dziwniejszego, linia obrony spisała się znakomicie, Dunne 6, Corluka 6, Evra 9 i Carr na ławce 5.

Transfery, i tutaj chyba sprzedam Milnera, kupię Etheringtona, potem sprzedam Rodallege i kupię Teveza. Muszę się nad tym jeszcze zastanowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić rewolucję, mam nadzieję, że udaną i kwartet: Lampard, Fabregas, Rooney, Drogba zapewnią mi dużą ilość punktów dochodzą jeszcze tani i nieźli pomocnicy: Hunt i Etherington, w obronie 2 graczy Aston Villi: Dunne i Collins oraz Nelsen i Shawcross, na bramce dwóch równych graczy Soerensen (ponoć chciał go Wenger kupić) i Hart. Mam nadzieję, że uda się powrócić na podium, choc obecne miejsce jest niezłe w szczególności, że jest to mój 1 sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zeszłej kolejki nie skomentuje w mojej drużynie... Dość powiedzieć że Tevez i Etherington którzy grali po 2 mecze zagrali tylko jeden i że 2 najlepiej punktujących zawodników siedziało na ławce.

Transfery, chyba za Diaby'ego dam Fletchera a za Etheringtona Lee. W następnej za Dunne'a Cuellara a za Evre może Shawcrossa. Nie wiem czy to będzie dobre, ale zaryzykuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana Dunne'a na Cuellara moim zdaniem nie ma większego sensu. Obaj grają przecież w Aston Villi, więc czyste konta notują razem, a trudno liczyć na to, że ten drugi będzie seryjnie strzelał bramki/asystował. Dunne z kolei częściej dostaje bonusy.

Ja mam problem z wyborem napastnika. Chcę sprzedać kogoś z dwójki Tevez-Bent Wygląda na to, ze Argentyńczyk zatracił formę strzelecką i nawet karnego z Boltonem wykorzystał z trudem, a Sunderland Benta nie wygrał w lidze od ponad 10 spotkań. Mam na miejsce któregoś z tej dwójki dwóch kandydatów: Drogbę i Carltona Cole'a. Zawodnik Chelsea powinien regularnie punktować, ale Cole kusi dużo niższą ceną i perspektywą dwóch meczów w przyszłym Gameweeku. Muszę się jeszcze nad tym zastanowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy powoli podsumowywać ostatnią kolejkę FPL. Dla mnie największym ciosem był brak Lamparda w składzie na mecz z Wolves. Tym samym Drogba strzelił dwie bramki i pozwolił peletonowi moich rywali na skuteczny odjazd. Na domiar złego Nelsen zszedł z kontuzją i nie zaliczono mu czystego konta w meczu z Boltonem. Cuellar i Aston Villa także nie zachowali czystego konta, podobnie jak Birmingham. Adam Johnson nie zachwycił, a Tevez w ogóle nie grał. Na szczęście są też jakieś pozytywy. W sobotę udane zawody rozegrał Fabregas, a dzisiaj dwaj kolejni moi gracze spisali się wyśmienicie. Milner zaliczył trzy asysty i dostał bonusa, a Bale z Tottenhamu także dołożył asystę, czyste konto i bonusa dla najlepszego zawodnika meczu. Co prawda jest na ławce, ale wejdzie, bo nie grało aż 3 moich grajków. W sumie wychodzi mi 55 pkt, a grać będzie jeszcze kapitan Rooney, więc przekroczenie 60-tki całkiem realne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga dobrego wybrałem jednak Cole'a, ale za bardzo się tymi dwoma meczami zasugerowałem. Przez to w następnej kolejce najprawdopodobniej będę musiał grać w dziesiątkę. Chyba, że jednak kupię Drogbę i zrobię dwa transfery w tym gameweeku, ale strata czterech punktów na razie skutecznie mnie od tego pomysłu odciąga. Szczególnie, że napastnik Chelsea już niedługo też będzie pauzował.

Wynik w tej kolejce jak zwykle ostatnio: zbyt mały, żeby zaatakować pozycję lidera, ale wystarczający aby obronić się przed atakiem trzeciej drużyny. Tuż za mną spore przetasowania, a świetnie spisuje się jedenastka Turambara. Możliwe, że niedługo mnie prześcignie, bo nasze składy wiele się różnią. Na razie jednak dzielnie się bronię. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TeBeG

Na razie mam wcale niezły wynik, 44 pkt, ale jestem nieco wkurzony postawą kapitana. Drogbacz ugrał tylko dwa punkty, a Fabregas, który był alternatywą, ubił aż 16. Jednak chyba nie powinienem być niezadowolony, dwóch graczy Birmingham ugrało 11 punktów, a Tevez 13. Szkoda tylko słabego występu N'Zogbii, ale na niego nie liczyłem w tej kolejce.

W następnym gameweeku nie gra ode mnie aż 5 zawodników, w tym Tevez i Drogba, a na dodatek kontuzje ma Diaby. Zastanawiam się trochę nad zrobieniem dwóch transferów, jednak musiałbym sprzedac Kanoniera, by mieć w miarę pewnego zmiennika (Pienaara). W sumie nawet się cieszę, że mam zagwozdkę, bo ostatnio z zespołem miałem niewiele do roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he Przynajmniej trochę odrobię do niektórych przeciwników, bo póki co mam 57 pkt, a jeszcze został Bale do gry(choc jakbym miał wybierać to wolę wysokie zwycięstwo Evertonu). Można powiedzieć, że miałem dzisiaj nosa do ustawiania opaski. Przez cały tydzień wytypowany był Drogba, ale dzisiaj na pół godziny przed zamknięciem składów powiedziałem sobie "raz kozie śmierć" i wstawiłem Fabregasa, mimo tego, że Arsenal grał arcytrudny wyjazd ze Stoke. Lepiej nie mogłem wybrać. Oczywiście nie obędzie się bez innej tragedii w moim wykonaniu w tej kolejce. Zdenerowowany słabszą postawą Lamparda wymieniłem go na Drogbę, a akurat dzisiaj udało mu sie strzelić 2 gole :dry: Szkoda, bo byłbym 14 pkt do przodu (10 za występ + 4 za dodatkowy transfer). Szkoda tylko, że chyba Nelsen nie zagra z Liverpoolem, bo jest kontuzjowany. W przyszłym tygodniu szykuje się u mnie masakra, bo nie gra ani MU - mam 3, ani Man City - Tevez, ani Drogba, ani Bale z Tottenhamem, a dzisiaj niestety wyleciał ze składu też Shawcross bo dostał trzy mecze kary za brutalny faul.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jakaś dziwna ta przyszła kolejka. Nie gra sporo drużyn, a niektóre mają podwójne mecze. W dwóch spotkaniach mogę liczyć na Lee (oba wyjazdy, więc będzie ciężko) i Eaglesa. Mam nadzieję, że ten drugi utracił miejsce w pierwszej jedenastce tylko chwilowo. Szkoda by było stracić tak często dostającego bonusy piłkarza.

W zeszłej kolejce grałem w dziesiątkę, ale i tak, głównie dzięki Fabregasowi kapitanowi, osiągnąłem dobry wynik. W przyszłej kolejce będę miał już jednak komplet a nawet nadmiar, bo nie wiem teraz gdzie wcisnąć jeszcze Rooneya. Wszyscy pomocnicy i napastnicy mają łatwe, lub podwójne mecze. Na ławkę poleci chyba N'Zogbia, bo z Liverpoolem szykuje się wynik w okolicach 0-0, ale z drugiej strony Francuz ma spore szanse na bonus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem transfer, nad którym długo się głowiłem. W końcu wyszło banalnie - Evra przychodzi za Hughesa. Skład wygląda tak:

Hart

Insua - Distin - Evra - Ridgewell

Diaby - Fabregas © - Hunt - N'Zogbia

Rooney - Drogba

Tylko Drogba nie gra na pewno. Mam nadzieję, że Diaby, mimo czerwonego kwadratu, jednak z zagra z Burnley, najtragiczniejszą wyjazdową drużyną PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gameweek za nami, a mnie wreszcie udało się nadrobić trochę punktów do Tebega. Ogólnie mój dobry wynik jest spowodowany w dużej mierze niepełnymi składami większości drużyn. W najbliższej kolejce podwójnie gra Villa i Wigan, a za dwa tygodnie aż 10 (!) klubów. Nie widzę w tych dwóch pierwszych zespołach żadnego kandydata do wzmocnienia mojej jedenastki, ale może na 15 meczowy gameweek uda mi się zebrać około 10 piłkarzy grających podwójnie.

Nareszcie odblokował się Bent i jego Sunderland. Anglik w spotkaniu z Boltonem, który wcześniej dość niespodziewanie ograł na wyjeździe West Ham, ustrzelił hat-tricka. W związku z tym sprzedałem Carltona Cole'a i z Drogbą mam teraz moją idealną drużynę z zawodnikami 15 różnych klubów :smile:.

Na wylocie jest jeszcze Eagles, który przestał dostawać bonusy. Najpoważniejszym kandydatem na zastępstwo Jamie O'Hara z Portsmouth. Nie można przecież zaburzyć tej idealnej różnorodności :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapowiada się ciekawie - moja przewaga punktowa mocno stopniała, a taktykę w doborze drużyny mam zupełnie inną niż Kakolukia. Cóż... Kupiłem dwóch Villansów, co kosztowało mnie 4 punkty, ale mam nadzieję, że obaj się zwrócą szybko. Tak więc mam trzech graczy z Aston Villi, dwóch z MU, dwóch z Arsenalu i dwóch z Birmingham :D Skład niemal na pewno w przyszłym tygodniu wyglądac będzie tak:

Hart

Collins - Dunne - Evra

Diaby - Fabregas - Milner - N'Zogbia

Rooney - Drogba - Tevez

Problem mam jedynie z kapitanem - zastanawiam się nad Drogbą, grającym ze słabym West Ham, i Rooneyem, będącym w genialnej formie, ale grającym z nieobliczalnym Fulham. Ewentualnie jest jeszcze Fabregas, grający na wyjeździe z Hull. Ciężki orzech do zgryzienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabregasa chyba nie warto brać pod uwagę, bo szanse na jego występ są minimalne.

Okazuje się, że przy doborze kapitana też mamy zupełnie odmienną strategię, bo ja zastanawiam się raczej nad N'Zogbią i Dunnem :tongue:. Tylko w ostatniej kolejce zdarzyło się, że nie skorzystałem z możliwości ustawienia na kapitana zawodnika grającego dwa mecze, ale byli to piłkarze Boltonu grającego 2x na wyjeździe i Burnley z tragicznym Eaglesem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie sprawdzałem wyników z ostatniej kolejki, bo mało kto grał i nie chciałem sie stresować. Teraz mając już coraz mniejsze szanse postanowiłem zaryzykować z kapitanem i postawić na Drewienko Milnera, które rozegra dwa spotkania. Mój skład jak go oglądam to wydaje się mocny, ale chyba tylko na papierze, bo wyniki są przeciętne. Jak mawiają w takich sytuacjach "trener dobry, ale wyniki ma słabe". Skoro Fabregas nie zagra to tym lepiej dla mnie, bo nie miałem, gdzie na boisku upchnąć Naniego, który rozegrałcałkiem niezłe zawody z Porto. Jednak na wszelki wypadek Fabregas będzie w składzie, a Nani jako pierwszy z ławki, bo jak Fab nie zagra to i tak mi zmianę zrobi. Ostateczny skład.

Sorensen

Dann - Cuellar - Bale

Milner © - Fabregas(Nani) - Szarl - Valencia

Tevez - Rooney - Drogba

Jak mówiłem wygląda to nieźle, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Birmingham dostanie pewno kilka bramek, a znając życie Manchester zremisuje z Fulham bezbramkowo i będę załatwiony, ale posmatrim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kapitanem został w końcu Drogbacz. Ciekawa sytuacja - każdy coach z czołowych czterech miejsc ma innego kapitana :) Milner, Young, Drogba i Rooney. Aż się nie mogę doczekać wszystkich spotkań :) W moim zespole liczę przede wszystkim na Drogbę, kapitana, i Teveza, którego trzech panów tuż za mną nie ma. Poza tym mam nadzieję na co najmniej jedno czyste konto The Villans i dobry występ Diaby'ego.

Wszystko ładnie - Villa czyste konto, Drogba dwa gole, tylko... Bonusów brak. Drogba z dwiema bramkami bez choćby jednego punkcika? Nieładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym meczu z niecierpliwością czekam na bonusy i mam nadzieję, że uda się coś z nich zabrać mojemu kapitanowi Youngowi. W przeciwnym razie będę mocno zawiedziony, bo wybierałem między nim a Milnerem, który strzelił dziś bramkę. Nawet nie kupując nikogo z tej dwójki postawiłbym na N'Zogbię, który asystował, i miałbym więcej punktów. Choć akurat do Francuza Ash niewiele stracił.

Wczoraj Insua był o krok od czystego konta, ale kilka minut przed końcem dodatkowych 4 punktów pozbawił mnie Belhadj. Tym sposobem od przyjścia do mojej drużyny obrońca Liverpoolu nie zachował nigdy czystego konta, co jeszcze niedawno było normą.

EDIT: Niestety: Milner, Dunne i Figueroa. Lider znowu ucieka, a była realna szansa na zniwelowanie strat. Wystarczyłaby jedna lepsza decyzja :sad: Pozostaje mieć nadzieję, że Young w następnym gameweeku spisze się znacznie lepiej, ale teraz mam poważny dylemat czy znów powierzyć mu kapitańską opaskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wynik w ostatniej kolejce, bo całe 84 punkty. Głównie dzięki Aston Villi (Milner 12, Dunne 8), Tottenhamowi (Bale 7, Corluka 5), i Runiemu/Drogbie. Teraz liczę na jeszcze więcej, bo sporo gra 2 mecze. Jak patrzę to tylko Runej, Lee i Bale z Corluką mają po 1 mecze. Reszta 2. Wymieniam Szarlesa na Artetę (spore ryzyko, bo Szarles tani i dobrze punktuje, ale podejmę je) i Ridgewell za Bainesa. Więc skład:

Hart

Dunne Bale Corluka

Arteta Fabregas Milner Lee

Tevez Drogba Rooney

Zastanawiam się tylko nad kapitanem, między Milnerem, Drogbą i Runim. Ten ostatni gra wprawdzie jeden mecz, ale w jego wypadku to różnicy chyba nie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam Szarlesa na Artetę

I jak tu nie wierzyć w spiskową teorię dziejów? Kilka dni temu wymieniłem już Szarla na Artetę... Wydaje mi się, że jakiś Voyeur podgląda treningi moich zawodników :tongue:

Mnie akurat udało się uzyskać najlepszy wynik kolejki z 86 punktami. Wyśmiewane przez Igla Drewienko nie było dużo gorsze od Rooneya. Trochę się machnąłem i sprzedałem Drogbę za Pawluczenkę, nie widząc, że ten gra aż dwa mecze z cherlakami. Chyba trzeba było raczej Teveza sprzedawać, ale nic to. Póki, co Birmingham gra dwa mecze, więc Dann zostaje chociaż na tę kolejkę. Bale teżzostał podkupiony, więc w zasadzie można już mówić o drużynie FacEagle :tongue:

Wystawię prawdopodobnie następujący skład:

Friedel

Cuellar -- Dann -- Bale

Arteta -- Fabregas -- Milner © -- Valencia

Tevez -- Rooney -- Pawluczenko

Nie ukrywam, że w tym tygodniu będę liczył szczególnie na Aston Villę. Grają dwa mecze u siebie ze słabiakami, to Cuellar i Friedel mogą zdobyć sporo punktów za czyste konta, a Milner może dołoży kilka brameczek jako kapitan. Zastanawiam si nad Shawcrossem lub Hughesem, którzy siedzą na ławce, ale chyba zostawie wszystko tak jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...