Skocz do zawartości

Fifa 15 demo ''Program przestał działać '' a Fifa 15


deftylol

Polecane posty

Mam problem ponieważ bardzo bym chciał zagrać Fifa 15 a ale nie wiem czy będzie taki sam problem jak w demo mianowicie gdy wchodzę w demo wybieram język gra się zacina i piszę mi Fifa 15 przestała działać , kolega miał ten sam problem ale powiedział że jak kupił fife 15normalną to wszystko było okej nie wiem jak u mnie będzie ?

Mam zainstalowanego directx oraz net Framework , stery do grafy też .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że do pełnej wersji wydali patch który rozwiązał ten problem. Jeżeli nie to możesz sprawdzić czy zadziała ci demo. Mi pomogło uruchomienie gry na innym koncie użytkownika. Wyczytałem w necie że demo ma problemy z odpaleniem (wywala do pulpitu po wyborze języka) jeżeli jest uruchamiane na koncie użytkownika zawierającym niestandardowe znaki. W moim przypadku nazwa konta windows to Michał i demo nie odpalało. Zalogowałem się na inne konto - Iwona, odpaliłem swojego Origina i jak ręką odjął. Nie radzę zmieniać swojej nazwy użytkownika - można sporo nakiełbasić i nic nie zdziałać. Jeżeli nie ma innego konta nie zawierającego polskich znaków to takie założyć.

Innym powodem może być nieaktualny sterownik karty graficznej lub nieaktualny windows media player (wymagany do odtwarzania filmików w FIFIE)

Chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to procek? Na 2 rdzeniach gra nie działa, nawet najnowszy Haswell 2 rdzeniowy podkręcony do 4.2ghz ma problemy z utrzymaniem klatek, stąd np poczciwe Quady nagle dają lepszy rezultat, a mają tylko dajmy na to 2.5ghz, niż kręcone 2rdzeniowce.

Z kontem tez było tak, że nie mógł mieć mniej niż 5 znaków- jakoś tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz taką możliwość to sprawdź czy oryginał kolegi będzie u Ciebie działał. Wystarczy, że zalogujesz się na jego koncie i zainstalujesz fifę, będziesz przynajmniej miał 100% pewności czy gra działa. Bo ciężko stwierdzić czy to błąd tylko dema czy i pełnej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...