Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakooba

Problem z androidem

Polecane posty

Siema. Jakiś czas temu postanowiłem wgrać sobie na mojego Samsunga Galaxy Young appke beast audio (pokazywał mi ją kumpel, a że bardzo dużo słucham muzyki chciałem ja sobie zainstalować). Robię wszystko wg. instrukcji. Najpierw root, później instalowanie appki. Już po rootowaniu zauważyłem że telefon zaczyna się ciąć. Po zainstalowaniu beast audio telefon tnie sie jeszcze bardziej, nie mogę włączyć odtwarzacza muzyki, a telefon nie wydaje dźwięku (nawet gdy ktos do mnie dzwoni czy z tą osobą rozmawiam). Odinstalowanie appki nic nie dało. Jest jakiś sposób żeby wszystko było po staremu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj factory reset (uwaga porób kopie czego potrzebujesz, boto powywala wszystkie apki, wiadomości itd., ale prywatne pliki muzyka, filmy zdjęcia zostaną). Jak to nie pomoże to reflash stock romu Odinem, a tego roota to czym robiłeś, nie powinno po tym ciąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Factory reset powinien być w menu "Kopia i kasowanie danych", jak mówiłem wywala wszystki apki itd., przywraca fona do stanu "z pudełka". Flashowanie stocka na nowo to już trochę wyższa szkoła jazdy, ogólnie najlepiej udaj się tu, to dział twojego telefonu, więc powinni mieć najlepszą wiedzę na te tematy (no chyba że masz Galaxy Y, ale wątpię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...