Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sigma

Telefon 1000-1500

Polecane posty

Witam, mam pytanie odnośnie wyboru nowego telefonu.

Mam kilka propozycji i według was, która będzie najbardziej korzystna:

Sony Xperia t3

Sony Xperia Z2

Samsung Galaxy S4

HTC One

Czy może zupełni inny telefon jesteście wstanie mi polecć, może warto dopłacić i 200 zł, żeby otrzymać coś naprawdę dobrego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę? Po pierwsze Snapdragon 801 jest przystosowany właśnie do rozdzielczości Full HD, którą ma Z2, natomiast G3 ma QHD, które przy tym samym SoC na pewno spowoduje spadek wydajności - choć i tak będzie to wydajny fon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym już powiedział, że to kwestia preferencji co do firmy, Różnica w wydajności duża nie jest, ale i różnicy w ppi już nie czuć, a patrząc na inne parametry Z2 ma lepszy ekran, LG zdecydowanie za to góruje aparatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy ekran? Właśnie chyba LG ma lepszy, nie tylko pod względem ppi. Jednakże aparat potwierdze, LG ma dobre aparaty. Ale jest w głównej mierze tak mowisz : to kwestia preferencji. Niektórzy wola super ekran,aparat i pilota, czyli G3, a niektorzy prostotę i nie lagujacy system, czyli,Z2 (lub 3, już sam się pogubilem) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt nie zastanawia się nad Samsungiem Galaxy S4? Nie chcę tu wyjść na nahajpowaną osobę, bo mam ten model akurat, no ale S4 ma rewelacyjny wyświetlacz Super AMOLED Full HD, a zdjęcia robi również świetne. No, a w przeciwieństwie np. do LG G2 ma wejście na kartę pamięci wink_prosty.gif Może i ma Snapdragona 600, ale nie muli w ogóle (pracuje na Androidzie KitKat 4.4- wersja Value Edition) i działa bardzo stabilnie. Uważam, że warto również rozważyć i tę opcję wink_prosty.gif No a sam wyświetlacz jest na pewno lepszy od Xperii Z2- tam są słabe katy widzenia (dopiero Z3 nadrabia te mankamenty), natomiast S4 ma wręcz imponujące kąty widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...