Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lschabol

Kompatybilność Ramów G.Skill Do Asrock p67 Pro3

Polecane posty

Witam chce wymienić ramy w swoim p67 Pro3 na - G.Skill 8GB DDR3-2133 RipjawsX (F3-17000CL9D-8GBXM). Czy te egzemplarze ramów, będą działać z tym modelem płyty?. Na stronie Asrock w suport list płyty, nie znajduje się ale moje pamięci które posiadam dotychczas (KingstonHyperX KHX1600C9D3X2K2/8GX) również tam nie ma a działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2500k po oc- 4.6 Ggz na standardowym napięciu. Planuje zmienna płyty + proc gdy wyjdą te nowe procy intela Skylake , albo na 4770k jeśli skylake nie przyniosą wzrostu wydajności w grach. Czyli będą działać np. na 1800mhz? To wtedy nie będę musiał kupować jeszcze pamięci po zmianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, chyba się na razie wstrzymam z zakupem, pamięci pewnie będę w podobnych cenach np w połowie 2015 roku, tyle ze pewnie wtedy mniej mi si zwróci ze sprzedaży tych kingstonów. A na ddr4 chyba nie ma co się nastawiać, ceny będę kosmiczne, gdy wyjdą pierwsze płyty. Zawsze to wróżenie z fusów.

Jak sprzedam w dobrej cenie, moje stare to kupie i będę na razie używał w 1600-1800 mhz, będzie na zaś gdy wiemienie proca i płytę. Dzięki Wielki! za informacje.!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gier to prędzej byłby sens przejść na i5-46X0k niż i7-47X0k - dopłacając do i7 wydajność zyskasz tylko w kilku tytułach. Ale i tak raczej bym już poczekał na Skylake, a przynajmniej na Broadwell (choć w sumie ponoć jedno i drugie ma być w 2015...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...