Skocz do zawartości

Rozwiązany: Zepsuty zasilacz - wymiana.


Kisiel94

Polecane posty

O GTX 960 nie wiem właściwie nic (ani odnośnie wydajności, ani ceny), więc żadnych konkretów Ci nie podam.

Właściwie możesz pomyśleć o kupieniu używanej karty (po premierze kart nVidii pojawiło się sporo ciekawych ofert, obecnie jest już ich nieco mniej), za 900 zł możesz dostać GTX 770 długą gwarancją, np. #1, #2 (na allegro widzę jeszcze kilka kart Gigabyte'a, ale będą mieć głośniejsze chłodzenie, chociaż w zamian będą nieco chłodniejsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Irenez

Osobiście uważam, że tym razem będziemy mieli powrót nazewnictwa z GTX 500 i GTX 600 czyli powróci GTX 960 oraz jego mocniejsza wersja Ti. O ile w przypadku Keplerów zrobiono trochę mieszankę tak tutaj uważam, że Nvidia będzie chciała pozostawić tylko i wyłącznie Maxwella na rynku. W takim wypadku logicznym wydawałoby się wprowadzenie zarówno wersji Ti, która mogłaby kosztować około 1000-1100 złotych na start, oraz zwykłego GTX 960 za około 800-900 złotych na start dzięki czemu potem po jakimś czasie byłaby możliwość obniżki ich cen do poziomu obecnych GTX 760 oraz GTX 660. Swoją drogą co z GTX 660? To jeszcze produkują czy co? Bo chyba nie widziałem żadnych info o zakończeniu produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nvidia-geforce-gtx-960-premiera-karty-maxwell-przesunieta-2015.html

I doszło do tego, że średnio mi się widzi czekać do stycznia/lutego.

PS. z komentarzy wyczytałem podejrzenie, że oni chcą po prostu wyprzedać masowo te wyższe modele, bo 960 będzie nie wiele słabsza od 970...

Co tu robić Panie.

Miałem brać kartę na fakturę, ale okazało się, że jednak nie muszę i mogę pomyśleć o używanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... myślałem Ationx, że mówisz o jakimś kodzie w morele... Mój błąd.

W każdym razie, przesyłka za free, ciut taniej, na dodatek gra też za free, która wyszła chyba z tydzień temu - zamówione smile_prosty.gif

Tematu nie chce zamykać, bo jeszcze będę niedługo się upewniał co do zasilacza.

EDIT: Jakie 50, za 90zł udało mi się sprzedać kod :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że temat pewnie odszedł dawno temu do historii forum ale muszę obronić Deusa M1 ...

Posiadam go osobiście przy takiej konfiguracji:

- mobo Asusa P8B - 75-M LE (wiem nie jakaś "bogatość" C: ),

- i5 3570,

- msi GTX 650ti BOOST,

- 8 GB ramu Kingstona,

-jakiś stary dysk od WD,

I nawet przy takiej grzałce jaką jest ten proc z tą kartą w starej obudowie nie miałem z tą zasilką żadnych "większych" problemów.

Raz tylko ,z mojej winy, musiałem dopchnąć wtyczki przy zasilaczu bo były za słabo włożone i to tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - nie przesadzajmy, przecież twój zestaw nie pobiera dużo prądu. Tu nie chodzi o to, że Deusy są kiepskie, bo pod względem parametrów wypadają dobrze w swoich cenach, ale w pewnym teście dwa zasilacze pod rząd się spaliły przy maksymalnym obciążeniu, stąd przestaliśmy je polecać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dodatek drugi z nich zabrał ze sobą kartę graficzną. Bywały też przeróżne problemy innego typu, że z jakimiś podzespołami nie chciał działać podczas gdy z innymi działał bez problemu.

Ogólnie śmieszą mnie trochę komentarze ludzi, którzy mówią "o jakaś część jest super duper bo mam ją od roku i działa bez problemu" albo "jakaś część jest badziewiem bo mi się popsuła, nie kupuj tego!". Nie patrzcie na wszystko przez pryzmat swoich zakupów. To, że Twoja część działa ok albo też nie działa wcale to nic nie znaczy, bo jesteś jedynie maleńką jednostką spośród tysięcy użytkowników danego podzespołu, która mogła mieć akurat szczęście lub pecha. W tej kwestii trzeba się przyglądać na to czy z różnych for nie dobiega zbyt wiele informacji o popsutych takich samych podzespołach. Jak wiele osób zgłasza zastrzeżenia to można wtedy podejrzewać, że coś jest nie tak. Jak jednostki to wiadomo, zawsze się może trafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kupiłem GTX760 ogółem wszystko hula, ALE w CS GO na all najniższych w 720p mam 80-150 FPS O.O Tyle to ja wyciągałem na starej karcie graficznej. Kupiłem karte licząc na to, że będzie działać w ~300 FPS'ach.

Nie mam pojęcia o co chodzi, może mi ktoś pomóc? Robiłem reinstall gry i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...