Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kisiel94

Rozwiązany: Zepsuty zasilacz - wymiana.

Polecane posty

Witam, muszę zastąpić mój zasilacz na jakiś okres 2tyg. Cena... Jak najniższa, ale bez przesady.

Komputer i nazwy części są w załączniku.

Do tego komputera, żeby spokojnie grać wystarczy dobry 350w? Czy jednak tak nie próbować?

Zasilacz odsyłam do techplanetu (drugi raz, nie wiem co z nim jest) i pamiętam, że to długo trwało i dlatego na ten okres chce zastąpić jakiś.

Pozdrawiam.

post-417547-0-53017000-1411195028_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie z nowych

http://www.morele.net/zasilacz-corsair-vs-series-450w-80plus-120mm-fan-cp-9020096-eu--649091/

Jak zdążysz to zawsze możesz oddać na zwrot 10 dniowy (czyli na dobrą sprawę stracisz tylko na koszcie wysyłki) albo sprzedać, ten model jest tak popularny, że bez większych problemów prawie nowego za 100 złotych byś sprzedał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irenez - chyba sami to sprawdzili, a jak nie to ja się na tym nie znam...

@up:

Przestał po jakimś czasie.

To było tak:

Działał sobie ileś tam miesięcy i co jakiś czas lubił się wyłączyć i czasem nie chciał zatrybić. Po prostu się klikało power i odpalał się na sekundę i gasł. Wtedy odesłałem i wrócił bez naprawiania i działał znów ileś miesięcy i znowu teraz to samo.

PS. Właśnie wrócił i podpiąłem i działa... Ile razy tak jeszcze będzie? Nie lepiej to sprzedać i kupic jakiś inny? Mam zamiar jeszcze w tym miesiącu kupić GTX760 i nie chce takich problemów...

PS2. Specyfikacja mojego komputera na samej górze strony (pierwszy post)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irenez, w jakim sensie? Nie wiem co tu może być źle podpięte.

@up:

Nie dość, że tak się psuje, to straciłem pudełko wysyłając pierwszy raz do nich ten zasilacz. Skutkuje to oczywiście gorszym efektem odsprzedania (HAJS!) - Ile myślicie, że to jest warte? Skoro właśnie minął rok używania?

A może jakiś z większą mocą? Czy to nie ma najmniejszego sensu NAWET gdybym chciał kupić GTX 970?

PS. A tyle ludziom był polecany ten zasilacz tutaj...

Z zasilacza nowego (używanego)? Używam go już 2 tydzień - zero problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do sklepów to się wysyła towar bez oryginalnego pudełka, często nie zwracają ;)

Zestaw z GTX 970 pod obciążeniem wciągnie jakieś 300W, także nic mocniejszego nie jest tutaj potrzebne.

Ja tam Deusy to polecałem krótko po ich premierze i to jeszcze G1, przy M1 już bardzo rzadko, chyba, że nic innego ciekawego w danej cenie nie było. No i wiesz, wyjątek nie potwierdza reguły, zawsze komuś może się trafić felerna sztuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Plan jest taki zamówić po 10 października kartę i zasilacz.

Wezmę ten wyżej wymieniony zasilacz, mam nadzieję, że jakiś głośny nie jest.

No i kartę to wezmę prawdopodobnie tego GTX (wole nvidie, ale radeonów też nie krytykuje) 760.

Lepiej MSI czy ASUS czy może Gigabyte? (ten ostatni chyba się w zalmanie nie zmieści?)

Podkręcać nie będę - może kiedyś, ale raczej nie. To samo procek. Kupiłem złą płytę główną do podkręcania procka i raczej tego nie wykorzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kisiel94

Który zasilacz? Bo Ationx proponował VS450, a później Smarta. Ten drugi wydaje mi się rozsądnym minimum przy takiej karcie, ale możesz pomyśleć o dopłacie do Chiefteca A-80, ostatecznie nawet CM G550M.

I może lepiej wstrzymać się z zakupem (przynajmniej karty) do premiery GTX 960? A nuż nVidia znowu zaskoczy ceną i będziesz sobie pluć w brodę, że nie poczekałeś.

Co do podkręcania, to na tej płycie rzeczywiście rekordów pewnie nie pobijesz, ale paręset MHz mógłbyś pewnie wywalczyć (szczególnie po zakupie jakiegoś lepszego chłodzenia, które przy okazji będzie cichsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja obecnie wygląda tak, że GTX 970 pojawiły się 2 tygodnie temu i co się pojawią w jakimś sklepie, to zaraz znikają. Powód jest prosty - za ~1500 zł (krótko po premierze było nawet nieco taniej, no ale popyt na nie jest całkiem spory) można dostać kartę o wydajności porównywalnej z GTX 780 Ti (która wcześniej kosztowała ~2300 zł), a do tego z mniejszym poborem energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...