Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DragonNex123

Rozwiązany: Karta Graficzna do 6000zł.

Polecane posty

To literówka i miało być 600zł, czy na serio chcesz na samą kartę wydać tyle, ile na porządny komputer?

Podaj pełną specyfikację komputera, w tym markę, model i moc zasilacza.

Wiesz,dla mnie 600 Czy 6000 Zł Niema róznicy Dla mnie to nic . (Zbierałem pare lat.Więc,.. :D)

Procesor:Intel core I7 -4980

Karta graficzna:Radeon R7 260x

Zasilacz:Pure Power L8 cm 630v

I niewiem co ci jeszcze napisać. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozdzielczość monitora (monitorów)?

Edit: I chyba coś źle przepisałeś z procesorem. i7-4980HQ to procesor do układów mobilnych.

Czekaj.Sprawdzę dokładnie. ._. Miało być Intel Core i7 4770k .-. Mój błąd.3,5 GHZ .Jak przepisywalem z Everesta To zrobiłem błąd.Jak coś sry xD

Chyba coś pomyliłeś, bo podany procesor i płyta główna nie pasują do siebie.

Jak Full HD to ja bym po prostu kupił karte pokroju np. GTX970 (~1500zł), spokojnie wystarczy i nie kosztuje fortuny.

Jak nie pasuje Płyta głowna.Jak jest pod Intel core i 7 ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś pomyliłeś, bo podany procesor i płyta główna nie pasują do siebie.

Jak Full HD to ja bym po prostu kupił karte pokroju np. GTX970 (~1500zł), spokojnie wystarczy i nie kosztuje fortuny.

Jak patrzę na ta kartę graficzną,No to hm..Jak piszesz że wystarczy to zainwestuje.

Tylko niewiem jak by sie odnosiło np : Do wiedżmina 3 Czy będzie na ultra ? . Bf 4 itp ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić dwie karty, które działając w SLI będą naraz generowały obraz w danej grze. Jest to jakieś rozwiązanie, aczkolwiek problematyczne. No i nie wiadomo czy masz odpowiednią płytę.

Jak byś mi wytłumaczył:Co to jest SLI ,I czy dobrze/żle.I jak problematycznie.I jest jakiś większy sens zrobić to.Czy może jakąs karte Inną kupić ? x D .(Wypaczyłem za 13k zł.Ale to już z nudów szukałem ) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...