Skocz do zawartości

Rozwiązany:L.A. Noire - Po wybraniu odpowiedniej rozdzielczości na ekranie widoczne są braki w obrazie


Foxeer4

Polecane posty

Witam, niedawno kupiłem nowy monitor z rozdzielczością Full HD. Kiedy podłączyłem go do komputera ekran wyświetlane był mniejszy od całkowitej wielkości ekranu o około 1 cal po każdej stronie. Zmieniłem te ustawienia w AMD Catalyst Control Center i teraz zarówno pulpit jak i wszystkie gry działają na pełną szerokość i wysokość ekranu.

Niedawno kupiłem L.A. Noire po zainstalowaniu, ustawiłem w launcherze rozdzielczość 1920x1020 i odpaliłem grę. Od razu był ten sam problem z niewypełnieniem całego ekranu. Wszedłem w opcje gry i zauważyłem, że tam nie jest ustawiona rozdzielczość Full HD, ale po ustawieniu jej również w grze problem nie zniknął i tak jak mówiłem wcześniej ekran jest mniejszy od pełnego ekranu monitora o cal. Jeśli ktoś wie jak to naprawić to prosiłbym o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foxeer4

Otrzymujesz ostrzeżenie za ignorowanie uwag moderacji w kwestii nazewnictwa tematów w PD, oraz za brak znajomości regulaminu.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...