Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

telefony

Polecane posty

Pierwszy.

bELuWYll.jpg

Drugi.

TBLDOUil.jpg

Trzeci.

YNyvf1ll.jpg

Good soniacz is good - k300i służył mi do momentu, aż piksele na ekranie zaczęły wyświetlać jedynie kulturalnie jasny fioletowy kolor. A i tak foniacz jeszcze był używany długo długo przez jeszcze jedną osobę, a pewnie przy zmianie baterii by trochę pociągnął.

w595 - telefon beary good. Używałem go do tego roku, pewnie bym go dalej używał, gdyby mała wielkość kart pamięci i brak wi-fi mnie nie wnerwił. Muzykę świetnie odtwarzał.

Z - another one good sony. Chociaż zasłonka od słuchawek mogłabybyć trochę bardziej wytrzymalsza, bo przy codziennym słuchaniu muzyki, lubi czasami odskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to mój pierwszy kom to był ten wynalazek:

lUm4V59.jpg

To był model "młodzieżowy" (bo miał cyfrowe radio ze słuchawkami i wymienne nakładki na telefon. Poza tym ledwo działajaca sterta g*wna, z koszmarnym sposobem pisania smsów - trzeba było wcisnąć klawisz, przytrzymać i puścić gdy wyświetliła się literka jaką chciałem. Pisanie czegokolwiek na tym trwało wieczność... ale hej, miał gry - upośledzonego Breakouta (99 identycznych plansz i ta sama prędkość piłki za każdym razem), wieże hanoi oraz jakąś prymitywną karciankę.

I też miał, tak jak u Stilla, zamiast normalnej baterii - zestaw paluszków. Zazdrościłem wszystkim ich Nokii 3210/3310 :/

Ciekawe, gdzie ja to badziewie podziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...