Skocz do zawartości

Rozwiązany: Battlefield 3 sterowniki błąd


krochmal97

Polecane posty

(ROZWIĄZANY)

Witam!

Mam problem z uruchomieniem battlefielda. Przeglądałem internet w tym temacie lecz nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Po uruchomieniu battleloga i wciśnięciu dowolnego trybu gry ukazuję się taki oto obrazek(załączony).

Proszę o sugestje i szybką pomoc

Dziękuję!

post-1068138-0-09909900-1409485948_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrałem sterowniki i próbowałem je zainstalować lecz wyskakiwał błąd o następującej treści:

Składnik: Wersja: Stan:

Oprogramowanie systemu P... 9.13.1220 Niezainstalowano

Sterownik kontrolera 3D Vision 340.50 Niezainstalowano

Microsoft NET FRAMEWORK 4 Niepowodzenie

Sterownik graficzny 340.52 Niepowodzenie

NViDIA GeForce Experience 2.1.1 Niezainstalowano

Sterownik 3D Vision 340.52 Niezainstalowano

Z tego co tam pisze to trzeba mieć DirectX 10.

pobrałem i zainstalowałem. Jest to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

windows 7 ,64 bity

gre pobierałem z origina więc gdyby system był niewłaściwy zostałbym poinformowany (próbowałem zainstalować na xp i była blokada ,dlategoż zainstalowałem siódemkę). próbowałem również z poprzednią wersją sterowników lecz nie zgadzały się z systemem.

Może ją zreinstalować? (jeśli jktoś wie jak to zrobić na originie bez potrzeby ponownego pobierania to proszę o odpowiedź).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj aby mieć co najmniej 1,5GB ( lub więcej nie wiem, ile zajmuje wersja dal 64 bit ) wolnego na C dla sterownika grafik ,bo jak będziesz miał na styk lub za mało to ci się może sterowniki nie zainstalować ja czasem tak ma że, jak jest na styk to się instalacja nie udaje nowszego sterownika .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba będzie działać. Sterowników nie moglęm zeskanować i pobrać za pomocą smart scanner gdyż java nie chciała współpracować. wyładowanie dysku c: spowodowało jakiś rozruch.

działa. udało się to zrobić bez javy ściągając z tej samej strony sterowniki manualnie. rzeczywiście , wystarczyło opróżnić trochę dysk c i wsjo haraszo. Dzięki wam! zamykam temat.

Posty połączone. Mogłeś edytować. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...