Skocz do zawartości

Rozwiązany: Battlefield 3 - nie mogę pobrać najnowszego Battlelog Web Plugin


kubasliwa202

Polecane posty

Jakieś 2-3 dni temu, chcąc pograć w multi BF3 (mam wersję udostępnianą jakiś czas temu przez EA za darmo, żadnych dodatków), wchodzę na stronę Battleloga, ustawiam filtry, wybieram serwer i dołączam, ale przeglądarka każe mi pobrać i zainstalować najnowszy Battlelog Web Plugin, wersja bodajże 2.5.0_148. Problem polega na tym, że plik w ogóle nie chce się pobrać - gdy klikam "Download plugin", przeglądarka zaczyna coś mielić, ale nic się na koniec nie dzieje, natomiast gdy klikam na link "Download again", który pojawia się w oknie w lewym dolnym rogu, tło strony ciemnieje i nic więcej się nie dzieje. Spróbowałem otworzyć ten link w nowej karcie - przekierowało mnie na stronę Ad-Aware Security Toolbar z ostrzeżeniem "Visiting this site may harm your computer! The website you are visiting appears to contain malware or exploits. Malware can harm your computer or otherwise operate without your consent. Just visiting a website that hosts malware may infect your computer." i zapytaniem, czy kontynuować, czy powrócić do poprzedniej strony. Zdziwiło mnie, skąd w ogóle wzięła się ta strona, bo ani nie przypominam sobie, żebym w ogóle instalował jakikolwiek Security Toolbar na swoim Chrome'ie (i nic też takiego nie znalazłem w rozszerzeniach), ani nie sądzę, żeby link od Battleloga zawierał jakikolwiek malware. Tak czy siak, postanowiłem kontynuować, ale po kliknięciu w "Continue to Site" otworzyła się strona, na której były jedynie słowa "Not Found". Nie mam pojęcia, jak mam zdobyć ten plugin - nigdy wcześniej jak pobierałem poprzednie jego wersje nie przytrafił mi się ten problem. Czy ktoś mógłby mi tu coś poradzić, albo chociaż wysłać instalkę plugina w wersji 2.5.0_148, jeśli takową posiada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy podobne są też w 4 części , więc to raczej po ich stronie . Jak używam Firefoxa też mam jakieś rozszerzenie ale ono jest chyba obligatoryjne bo nie da się wyłączyć . Zatem jeśli nie masz u góry po lewej stronie takiej opcji jak przestań blokować albo pozwól i zapamiętaj to polecenie . To jednak może nie być innej rady jak spróbować to zrobić z innej przeglądarki. Ten Toolbar to może gdzieś Ci się pobrał jak instalowałeś jakiś program . Tak jak ja bym przy aktualizacji Adobe Reader jakieś śmieci przyłapał. Może spróbuj z panelu usunąc tego toolbara.Albo takim programikiem ADW Cleaner

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...