Skocz do zawartości

Czy ten komputer jest ok?


corkatsw

Polecane posty

Trzeba mi PC-ta na już głównie do śmigania po Internecie, dużo gram w gry i to zazwyczaj te nowe/najnowsze, dużo piszę na kompie, słucham muzyki. Po moim 7-letnim zdechlaku oczekuję tylko, żeby nic się nie ścinało, płynnie wszystko grało i żeby gry również śmigały. Nie znam się na tym w ogóle, dlatego proszę o radę, czy ten komputer spełni te podstawowe wymagania:

KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Skorzystam z usług tego sklepu, zamówię, ale mam jeszcze dwa pytanka.

1. 4 gb ramu to nie za mało? Te najnowsze gry maja po 8 gb w wymaganiam często.

2. Chciałabym jeszcze dokupić usb dzieki ktoremu na PC można łapać sie WIFI, tylko nie wiem jak to się nazywa i jak to dopasować do tego zestawu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8GB pamięci stanowiłoby bardzo mocne obciążenie w tym niewysokim budżecie, mocno by się to odbiło na wydajności procesora czy karty graficznej (bo na czymś trzeba by było zaoszczedzić). Na razie 4GB wystarczy, kolejne 4GB dokupisz później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym jeszcze dokupić usb dzieki ktoremu na PC można łapać sie WIFI, tylko nie wiem jak to się nazywa i jak to dopasować do tego zestawu?

Takie cudo nazywa to karta sieciowa WiFi, przykładową podał na końcu cytatu XeoN, chociaż jeżeli chcesz na poważnie z niej korzystać, to lepiej kupić coś lepszego (może ta, ma przynajmniej dołączaną antenę, więc powinna znacznie lepiej łapać sygnał, jednak poczekałbym na opinię kogoś obeznanego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...