Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dee90

komputer + monitor do 2500 zł

Polecane posty

Zakładam, że będziesz w stanie delikatnie nadwyrężyć budżet. Jeżeli chcesz jak najlepszego zestawu "na teraz", to proponuję coś takiego, gdybyś natomiast chciał za kilka miesięcy trochę do komputera doinwestować, to proponuję taki zestaw (wolniejszy procesor, który będzie nieco ograniczać kartę graficzną, ta jest zauważalnie szybsza, dodatkowo wrzuciłem lepszą płytę główną, zasilacz i obudowę, w przyszłości wymieniłbyś procesor na i5 i miałbyś całkiem przyzwoity zestaw). Właściwie w obu zestawach można by jeszcze nieco poprawić, biorąc tańszy monitor, jednak to już do Ciebie należy decyzja, czy chcesz lepsze parametry monitora, czy jednostki centralnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- póki co 4GB wystarczają do grania

- dołożenie drugiej kości nie wiąże się z żadną odsprzedażą (wymiana dowolnego innego podzespołu tak), a samo podłączenie kości jest banalne

- trzeba by znaleźć ~140 zł, a żeby to osiągnąć, trzeba by albo wziąć słabszy procesor, gorszy zasilacz i mniej przewiewną obudowę (to ostatnie przy takiej karcie graficznej nie jest najlepszym pomysłem), albo wymienić kartę graficzną na słabszą (a akurat w tym przedziale cenowym jest duża dziura, bo można wziąć tylko R9 270X, która jest tak na prawdę podkręconą R9 270, a ta ma zbliżoną wydajność do GTX 660)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś się jeszcze wstrzymać do potwierdzenia, że zestaw jest w porządku, dla mnie wygląda ok, ale nikt nie jest nieomylny.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.ne...ementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.

Alternatywnie zamiast montażu możesz wybrać kartę sieciową wi-fi Asusa, dokładnie taką

http://www.morele.ne...10-nano-621331/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...