Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

W moim odczuciu ostatnią dobrą, a przy tym moją ulubioną, grą z głównej serii Touhou był Subterranean Animism z 2008r. Od tamtej pory ZUN zaliczył całkiem spory jakościowy downfall, a jedyne co uratowało 2HU od zapomnienia to kolaboracje z Tasogare Frontier.

Akurat UFO i Ten Desires były fajnie wykonane, swoje ficzery miały, a co najważniejsze: miały dobre nowe postacie i soundtrack, a na tym cały fanbase stoi. Jak to mawiają stare górale, doujinowcy nie grają w touhou, a jedynie czekają na nowy waifu/music material do swojej twórczości i produkują na tony. A tego, szczególnie w UFO, było sporo. Zaś DDC był tragiczny pod tymi względami, gdzie demo pokazywało najlepiej wyglądające/charakterystyczne postacie w grze. O ISC nawet nie wspominam, bo o tym czymś się dowiedziałem długo po premierze.

Druga sprawa - nie przeceniałbym wpływu TF na siłę marki. Scarlet Weather Rhapsody był w 2008 roku, Hisoutensoku rok później i na tym większy wpływ bym zakończył. Ostatnia oficjalna nawalanka może była fajna, ale była more każual niż poprzednie części. No i oprócz popisów Mamizou i cycków Byakuren, roster nie był jakiś mocno wybitny.

Trzecia sprawa - adaptacja animu. Szczerze jednak wolę pozostać przy kilku oficjalnych mangach, bo wolę sobie nie wyobrażać jakie studio by mogło zrobić sensowne animu z touhozem i pogodzić fanów poszczególnych gier. Chyba, że to byłoby slice of life seria o Chen z chara design od bkuba. Który zresztą też woli się bawić z Kancolle, lub Idolm@sterem CG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jestem w 100% pewien, że każdy kto chciał już dawno ten trailer obejrzał, ale da przypomnienia:

Gra zapowiada się świetnie, no i wersja na Suridiesu to już w ogóle pełen wypas!

Boli mnie tylko ta niewiadoma lokalizacja w Yurop&JuEsEj, bo Chrom bez głosu Sugity to nie Chrom...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się pierwsza PV KanColle. /a/utyzm już płacze z powodu CGI.

Zależnie od tematu, bo w jednym threadzie się podobało, w drugim nie. Trzeźwym okiem patrząc CG jest całkiem fajnie wykonane, bądź co bądź, Orange się na tym zna (MJP S2 when). Chociaż ktoś rzucił ciekawym stwierdzeniem "że jak już CG, to wszystko CG". Arpeggio i Sidonia źle na tym nie wyszły. No i niektóre epy Aikatsu aż mi za dobitnie pokazały, jak się mocniej odczuwa quality 2d animation, jeśli wplecie się w nią świetnie wykonaną sekwencję 3d.

Oslo:

D3iG6gM.png

rgkmugb.png

BhfuAzp.jpg

Oslo oslo: setna rocznica wstąpienia Hiei do służby. Kongou class best class.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Production on Wake Up, Girl Zoo!, an original spinoff of anime shorts inspired by the television anime Wake Up, Girls!, has been green-lit. A trial version of the new anime will debut on its official website in September. The shorts will turn the characters of the original Wake Up, Girls! anime into mini animal mascots.

Czyt. Yamakan umoczył sprawę z WUG, więc próbuje stworzyć własne Puchimas aby wyciągnąć trochę kasy z marki.

acqwrl.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>przeglądam sobie /jp/

>nagle dis

fxWdLyW.jpg

XERBEREEEEEEEEEEEEEEEEEE

Tak swoją drogą, dzisiaj zaczyna się Comiket. Tony h-doujinów, parę płyt na które czekam (Masayoshi Minoshima trochę zjadający swój ogon, IOSYS którego nie zobaczę i tak przez pół roku, plus trochę twórczości ludków których obserwuję na SoundCloudzie) i NOTHING from ZUN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się z wami stało bogowie mechów?

Jak doszło do tego, że jeden z lepszych Gundamów od lat, nie ma nic z Gundamem wspólnego sad_prosty.gif

Ale przecie Build Fighter ma Gundamy w nazwie.

A z tego to pewnie wyjdzie taki trochę brzydszy Symfogir, nawet $unrise Nanę Mizuki ściągnął do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie, że Avdul umierza przez grzechy Polnareffa

>JoJo od Komunistów nigdy

>Haikyuu też nie

Dobrze, że trezcią cześć mam przeczytaną więc na dobrą sprawę mogę czekać na komunistów, ale chyba zacznę czytać Haikyuu, bo nie wytrzymam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iggy tyż ;__;

Przypomniałeś mi o tej stronie:

3Ynd9Xs.png

;__;

Swoją drogą, wiadomo już coś czy JJBA będzie miało jakąś przerwę, czy David Production w pocie czoła będzie dostarczało przygody Jotaro i spółki również podczas sezonu jesiennego?

Idę się zapoznać z niektórymi opcjami irca, bo coś mi wygląda, że kot Daiza szybko nie wróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...