Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

Jak na Anti-Bully Rangera strasznie się znęcasz :(

Mi tam pasowało. Nawet ta akcja z pociskami lecącymi dookoła orbity miała jakikolwiek sens, bo Slaine ma mecha pozwalającego mu przewidywać przyszłość. Ba, zrobili nawet foreshadowing (sam początek odcinka, Slaine strzelający na oślep)! To już sporo jak na nich.

Tak w ogóle, gdzie się podział alkoholik z PTSD?

trochę szczęścia

pure skill, git gut scrub

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Tak w ogóle, gdzie się podział alkoholik z PTSD?

Też się zastanawiam. Na początku myślałem, że jego wątek jakoś się zakończył w pierwszej połowie, ale zwyczajnie zdążyłem o tym zapomnieć, ale najwyraźniej gość po prostu zniknął. :P

A odcinek mi się nawet podobał, bo sam bardzo lubię tak przekombinowane mastermindowanie i układanie planów sięgających tak daleko do przodu. :P Ale czy tylko mnie działania Slaina kojarzą się z tym co robił Suzaku w Code Geass?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch odcinkach jest to jedna z lepszych serii tego sezonu (ogólnie ten sezon nie wygląda jak zimowy, tyle dobrego leci). Trzeci ep obejrzę pewnie w czwartek rano.

Nudziło mi się i rurkowałem w pewnym temacie, z którego przynoszę prezenty.

So you want to be an Idol?

YqdEKVd.jpg

Najlepszy fanart z LL!

dp6BcD0.jpg

Co do GochiUsy to wezmę, i się pytam gdzie Yuyushiki s2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mfw Hanami wydaje Mushishi w Polsce

Czy to prawdziwe życie, czy też tylko morze Fanty...

>pierwszy tom będzie w kwietniu

>tomy w większości są grubsze niż standardowe (niektóre mają 270 stron!)

>kolorowe strony - nawet blisko 20 w jednym tomie!

Niech ktoś jeszcze wyda JoJo i będę w siódmym niebie!

inb4 >lol, impossible

2QgnMpJ.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś forumowy spec od mongolskich animacji obrazkowych może mi powiedzieć coś o sprzedaży takiego Psycho Pass? Zastanawiam się czy to ma jakieś szanse na trzeci sezon i może ktoś rozbudzi/pogrzebie moje nadzieje. Ja się w tym kompletnie nie orientuje więc pytam was, bo regularnie coś tutaj postujecie w kwestii newsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwh5lnQ.jpg

BEST GRILLS

BEST EPISODE

BEST BURNING LAVU

Miałem banana na twarzy co pięć sekund, siostrzyczki wyszły idealnie w animcu, a suffering rozwiązany tak bardzo sprawnie i sprytnie. Chcę teraz spin-ofa, gdzie przez 12 epów kongousy będą robiły durne rzeczy, diomedea pls find a way.

Kaga next jeśli dobrze skojarzyłem, it's time to sleep.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mi się czekanie na maymay cartel więc skończyłem YuYuYu na Crunchy. Niby podobało mi się, nawet bardzo, ale wciąż czekam na Megucoid który utrzyma cierpienie do samego końca zamiast w ostatniej chwili robić pełen odwrót z myślą "Wiecie co? Jak je pozabijamy to nikt nie kupi gry...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, HaCha skończony, bretty gud. W podsumowaniu na blogach trochę dobrego słowa wylałem na ten sezon precuca, a finał też raczej moją opinię podtrzymuje. No, może początek walki z Redem trochę martwił, ale się wsio rozkręciło przy dialogu z Lovely i obligatory final upgrade. No i ten precurefu! Może trochę słodzę HaChy, bo trzeźwym okiem swoje minusy miało, ale w porównaniu do DokiDoki mniej jakoś tych bullshitowych akcji i plottwistów było. No i bohaterka nie przebijała swoim powerlvl sufitu, jak co niektórzy (>Aida "she can create big bang" Mana).

Oslo, yu2 plz

jFXoie7.jpg

Pojutrze GOKIGENYOOOOOOOOOO, my body is kinda ready.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości...

Gundam Build Fighters Try - 16

Ten odcinek był genialny. To było po prostu genialne. Reakcja widowni i Meijina na Tryona bezcenna. Ogólnie odcinek mocno dawał po super robo w wersji śmiechowej.

Jak w przypadku pierwszej serii żaden model mnie nie interesował, to tu coś czuję że troszkę pieniędzy mi poleci. Gundam Portant już przykuł moja uwagę.

BTW. Przeglądając Google Playa natrafiłem na Ayakashi: Ghost Guild. Zna ktoś? Gra ktoś? A może poleci ktoś coś podobnego? Tak by pograć w wolnej chwili.

BTW2. The iDOLM@STER Cinderella Girls całkiem mi się podoba, choć przy poprzedniej serii jakoś nie mogłem przejść dalej niż pierwszy odcinek. Będzie trzeba kiedyś spróbować raz jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ayakashi: Ghost Guild

Straciłem na tę grę zdecydowanie zbyt dużo życia. Jest spoko. Da się grać bez wydawania kasy, ale jest znacznie ciężej. Jak wbijesz coś koło 80 poziomu rozglądaj się za ogarniętymi gildiami, które potrafią zgrywać raidy to wpadnie Ci do kieszeni kilka pięciogwiazdkowych kart z eventów, a potem to już z górki. Z alternatyw całkiem fajnie grało mi się w Rage of Bahamut (szczególnie w trakcie emisji anime, bo eventy), Valkyrie Crusade i Cinderella Girls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...