Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Esteemed instrument maker Korg has lent a hand in celebrating K-ON!?s seemingly endless 5th anniversary by revealing a new Keytar inspired by the anime?s fuzzy-browed keyboardist Tsumugi Kotobuki.

The Keytar also comes with a strap and a stylized Houkago Tea Time bag, sure to give obsessed otaku an even larger incentive to empty their wallets ? the instrument however is limited edition with only a mere 300 available for purchase, so those interested may wish to act fast lest they be reduced to buying the inevitable online auction supply at vast markups.

Inexperienced musicians can steadily hone their skills thanks to the inclusion of over 20 K-ON! songs including Happy!? Sorry!!, Cagayake!GIRLS and Don?t Say Lazy!

The Keytar will arrive in late December; those strapped for cash may wish to invest in a similarly themed credit card to fund the purchase?

Cóż, od dawna ludzie się zastanawiali, kiedy Keiony zaczną firmować instrumenty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esteemed instrument maker Korg has lent a hand in celebrating K-ON!?s seemingly endless 5th anniversary by revealing a new Keytar inspired by the anime?s fuzzy-browed keyboardist Tsumugi Kotobuki.

Mugi Stronk

K98wCzo.jpg

W zeszłym roku była kolekcja odzieży

5bcmzYv.gif

imjodiH.jpg

W tym roku meguka dostała ubrania:

nnluL95.jpg

KyoAni gib keion s3.

Swoją drogą KyoAni nie zapowiedziało jeszcze nic na zimę 2015, nie wiem czy mam oczekiwać, że nic nie będzie od nich (bo np robią Kyoukai no Kanata the movie), czy może specjalnie się wstrzymują (np do 18 grudnia by w ostatniej chwili zapowiedzieć pewną ekranizację).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xerber

Obniżyłem już do 5 kiedy zobaczyłem że księżniczka ma się dobrze, ale jako że eggs żyje to po prostu zejdziemy jeszcze oczko niżej, bo to jest poziom writingu nawet niższy od tego, który prezentują w Dragon Age. I tak pewnie obejrzę ten drugi sezon, ale raczej z masochistycznej ciekawości niż jakiejkolwiek potrzeby poznawania tej idiotycznej historii.

>tfw Eggs pewnie będzie miał przepaskę na oku

>kept you waiting huh?

Slaine sam strzelił sobie w łeb to też by spartolił. tongue_prosty.gif

Slaine jest tak koszmarną postacią, że prawdopodobnie by się w połowie rozmyślił, rozstrzelał 5 najbliższych osób, nikogo nie zabił, a później jadł z nimi obiad czy inne badziewie. KTO TO COŚ PISAŁ?!

PEOPLE_DIE_IF_THEY_ARE_KILLED.jpg

Zawsze uważałem ten obrazek za zabawny, ale w sumie teraz to jest całkiem sensowne i chyba ktoś tam powinien go zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh...

"The whereabouts of Asseylum are still unknown."

Także księżniczka przeżyła na 100% - pierwsza kulka poszła w standardową część ciała wszystkich pozytywnych bohaterów, a druga w sumie nie wiadomo gdzie. NIby w łeb, ale to pewnie było tylko draśnięcie, tak jak w przypadku Inaho imo. Będę szczerze zdziwiony, jeśli okaże się, że obydwie postacie faktycznie okażą się być martwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można było w ogóle dać A/Z coś więcej niż 5?

Dałem 6 na początku, bo miało kilka fajnych momentów i nie oglądało mi się tego wcale tak źle. Później jednak gdy się dowiedziałem, że już drugi trzeci zgon księżniczki to w sumie shock factor dałem sobie spokój i obniżyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tam miało to jakiś sens bo tak na prawdę nie była to Seylum tylko dubler i raczej nie można się było do tego za mocno przyczepić. Ot standardowy środek ostrożności przy oficjalnym przejeździe vipów. Ale reszta naprawdę wygląda jakby wyszła spod pióra Kubo. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...