Skocz do zawartości

Meanwhile at Sunrise


Xerber

Polecane posty

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

>GochiUsa - 7k - Okej, okej, ale ja się pytam yuyushiki s2 kiedy?

>Sidonia - 7k - noice!

>Gaworare - 290... I po raz kolejny Japończycy pokazują swój plebejski gust.

Jeśli chodzi o sprzedaż to z tego sezonu mnie interesują liczby dot. JoJo (30k+ please!), żebym dostał Part 4 w 2015.

Mekaku wciąż ma szansę sprzedać milion kopii! kek.

A co do LL!... Nie mogę teraz znaleźć zdjęcia rachunku, gdzie było pokazane, że ktoś kupił 30+ sztuk tylko z powodu biletu na event z seiyuu. Widać inni zrobili tak samo. Szkoda tylko, że przynajmniej do 8 odcinka samo LL! s2 to kicha z wyłączeniem trzeciego odcinka i piosenki A-Rise.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7k dla Chevaliers de Cydonia jeszcze niczego nie przesądza. CGI Submarines też się nieźle sprzedały, a oberwały oryginalnym zakończeniem... Ale jak dostaniemy sequel to przygotujcie się na tightest sh*t of all time, bo jakiś biedak będzie musiał animować mackę cholernej Tsumugi i to będzie absolutnie niesamowite :eyes:

Sleepover.png

Mekaku wciąż ma szansę sprzedać milion kopii! kek.

Chciałeś powiedzieć badżilion.

Z innych spraw - Chaika się nie sprzedaje, ale wywalone na to, bo i tak dostanie drugi sezon (QUALITY animashun znowu ratuje sytuację). Ciekawi mnie jeszcze jak wypadnie NGNL.

W ramach bonusu - usagi time.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chevaliers de Cydonia

>francuski

Poniekąd przez francuskie duby DB/DBZ i Saint Seiya, które tam kiedyś leciały u nas w telewizji znienawidziłem ten język, a teraz zastanawiam się czy w przyszłym roku nie zacznę się go uczyć...brejn stap. /blog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deffik - ten francuski tytuł wziął się z tego, że ostatnio na /a/ kręciliśmy Daiza, by ten w jedenastym odcinku przemycił tę kwestię do tłumaczenia, a potem poprawił w batchu na poprawną. A to wszystko ze względu na liczne błędy popełnione przez niego w poprzednich epizodach. Łysol wymiękł i jedynie zrobił z tego alternatywny tytuł anime na blogu :/

Exterminatus.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na /a/ nie byłem już jakiś czas i muszę powiedzieć, że całkiem dobrze mi z tym. Tak samo z innymi boardami (czasem na /c/ i /w/ zaglądnę), ale wracając, mnie tam Exterminatus jakoś szczególnie nie raził, ale to przez to, że spędziłem trochę czasu w lore wh40k (miałem nawet własną armię), a klimatowi z SIdonii do tego z 40k wcale nie tak daleko.

No bully, pls.

Mówisz, że anime dostało oryginalne zakończenie? Chyba wiem, co nadrobię w pierwszej kolejności, zaraz po ostatnim epizodzie Mushishi.

I'll shiver like I used to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Daiz

plz go away with your 4k500bit11hd codec technology not being usable in new pc

A co do Arpeggio (którego swoją drogą nie oglądałem, więc nie oceniam w tej chwili jakości), to sporo sprzedaży nabiło Kancolle fanbase. Które zresztą swego czasu dostało event z cgi submarines.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Exterminatus jakoś szczególnie nie raził

W zasadzie to największy kuposztorm rozchodzi się o ten nieszczęsny "longsword".

>klimatowi z SIdonii do tego z 40k wcale nie tak daleko

Ja bym go raczej porównał do kosmicznych Tytanów z bonusowym haremem.

>Mówisz, że anime dostało oryginalne zakończenie?

Znaczy się CGI Submarines? Yup. Totalny friendship power bullcrap.

>ITT: weebs

Invading your personal space.png

Napisał ten, który na pewno nie jest weebem.

>sporo sprzedaży nabiło Kancolle fanbase

Były nawet te superaśne plansze końcowe z łodziami z obu serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawieniu nie ma jeszcze NGNL? Gdzieś czytałem, że dzięki anime bardzo mocno podskoczyła sprzedaż nowelek (o jakieś 1000% :P), ale krążki nie sprzedają się jakoś super fajnie. Wciąż jestem niespokojny o drugi sezon. Mam nadzieję, że dzisiaj, wraz z finałem sezonu, dostaniemy na ten temat jakieś info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ja bym go raczej porównał do kosmicznych Tytanów z bonusowym haremem

Zgodzę się, że Sidonii bliżej do Tytanów, albo raczej Tytanom do Sidonii, ale z jakiegoś powodu wyczuwam nutkę 40k w Sidonii.

Ogólnie to jeszcze jestem ciekaw tego ile BD/DVD sprzeda Ping-Pong i jak bardzo Japończycy popiszą się swoim plebejskim gustem w tym przypadku, pewnie nie będzie miał oszałamiającego wyniku, ale taki już los Yuasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>albo raczej Tytanom do Sidonii

I to jest w zasadzie zabawne, bo Nihei did it first, a nawet jego własna córka tego nie zauważa.

>ile BD/DVD sprzeda Ping-Pong

To raczej nie ma to większego znaczenia. Drugiego sezonu i tak nie dostaniemy. Co najwyżej kolejny serial na podstawie mangi przy której maczał palce Matsumoto Taiyou (Takemitsu Zamurai? Yes, please!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>To raczej nie ma to większego znaczenia. Drugiego sezonu i tak nie dostaniemy

Wiem, wiem, nie potrzebuję S2, nie chcę S2, wiem, że nie ma z czego zrobić S2, ale zawsze miłej jak ping-pong sprzeda więcej niż mniej. Da to szanse na ekranizację innych starych mang.

Chyba dziś wieczorem obejrzę Tekkon Kinkreet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty!

Duże nadzieje pokładam w Aldnoah.Zero i Zankyu no Terror, a oprócz tego mam wybranych kilka tytułów, które powinny mi się spodobać. Nie powinienem się nudzić, ale też nie będzie jak w tym sezonie, że oglądałem za dużo tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Who hype here?

Mój poziom run jest niewystarczający, abym mógł oglądać to anime. BTW, Xer, wiadomo już, którymi seriami zajmie się Daiz? Na blogu cisza, a na /a/ nie chce mi się wchodzić. Łysy coś już wspominał? Wiem tylko, ze chciał się zająć Kancolle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...