Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serge

Zamienie klucze steam i nie tylko

Polecane posty

Witam wszystkich - mam parę kluczy których nie potrzebuję (Albo sa to gry w które ew zagrałbym ale nie mam czasu bo są dla mnie ważniejsze tytuły) część to oczywiście duplikaty.

Moje klucze:

STEAM:

MOJA LISTA

 

Wszystko pod steam chyba ze jest nawias tam podana jest platforma.Zdaje sobie sprawę że nie są to jakieś olbrzymie tytuły i dużo z nich była w bundlach niemniej jednak zachęcam do składania propozycji.

Poszukuję:

WISHLIST

Jednakże składajcie propozycje na pewno rozważę każdą grę której nie mam. Ps. Nie lubię wyścigów/samochodówek ani sportowych.

Interesują mnie klucze tylko steam. Każdemu kto ma mniej pozytywów w opiniach, mniejszy staż na forum itd wysyłam klucze jako drugi.

EDIT: Podaję link do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/serge17/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakiś? Może coś bliżej? Przyznam że nie mam Cartela ale wiem że to najgorsza z części Call of Juarez - niemniej mogę wziaść dla kolekcji - Powiedz tylko konkretnie co byś chciał - jak mowisz "jakiś" to tak jakbym ja miał dla Ciebie wybrać, Może być - The Shivah? (losowo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam i jednocześnie aktualizuję ofertę.

Dodatkowo mogę dorzucić do wymiany klucze:

- Rogue Shooter: The FPS Roguelike

- Echo of the Wilds

- Swipecart

- The Bureau: X-Com Declassified

PS: wszystkich zainteresowanych zapraszam do pisania w temacie na wszystkie oferty odpowiadam albo na PM albo w tym wątku. Nie mam dużych oczekiwań i z kilkoma osobami już się wymieniłem (mogą to potwierdzić). Jednak jeśli sami dajecie ofertę to przemyślcie ją - Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasy nie chcę (zniżek tez nie) - ale chętnie się zamienię.

Ale do rzeczy:

interesuje mnie jedynie dodatek do Walking dead - 400 dni.

Jeśli to aktualne to mogę się wymienić.

Pozatym doszły:

Avencast: Rise of the Mage

Space Trader: Merchant Marine

Crash Time 2

Post Apocalyptic Mayhem

Greed: Black Border

Wasteland Angel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam dochądzą takie tytuły jak:

Knights and merchants HD

Crouching Pony Hidden Dragon

GAUGE

Puddle

I uwaga zdobyłem kupon RUBY AMD NEVER settle - mam 4 gry do wyboru z poniższych i chiałbym się wymienić:

Od razu mówię że nie interesują mnie gry z CDA ani z bundli za 1-5$ bo wiekszość mam - prosze o poważne propozycję bo ofertę dąłem chyba nieżłą smile_prosty.gif Kto chce najnowszego aliena raczej powinien moją wishlistę obadać za pierwsze 10 pozycji zamienię się bez słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...