Skocz do zawartości

Battlefield 4 i inne gry się zacinają


Arekaro

Polecane posty

Kupiłem laptopa rok temu i mam problem zacinaniem się gier zanim to się stało to ja miałem wirusa i przeskanowałem laptopa windowsem defender , battlefield 4 i 3 ,mohw , gta 4 , euro truck simulator 2 wcześniej to mi chodziły płynnie a teraz mi się zacinają mam spadki fps , już 2 miesiące mam ten problem szukam w necie i nie mogę nic znależć i przez ten czas przywróciłem system od początku nic nie dało i to 2 razy , próbowałem z dedykowanej karty na gt 540m ale się nie da nie wiem dla czego.

Intel Core i3-2330M CPU 2.20GHz

4.00 GB

64 bitowy

Windows 7

karta graficzna NVIDIA GeForce GT 540M i Intel HD Graphics Family

post-1043486-0-76352100-1401119257_thumb

post-1043486-0-22646500-1401119299_thumb

post-1043486-0-02910000-1401119332_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ze screena Menadżera zadań widzę ,że masz aktywnych aż 87 procesów . A wszystkie te gry co wymieniłeś oprócz może symulatora , bardzo obciążają procesor . GTA IV choć dosyć stare jednak bardzo słabą ma optymalizację. Istnieje jeszcze szansa ,że laptop w środku się zakurzył i trzeba wyczyścić. Jak samemu nie da się rady , warto jednak poprosić kogoś o pomoc .

Spróbuj najpierw pozamykać te procesy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]próbowałem z dedykowanej karty na gt 540m ale się nie da nie wiem dla czego.

Czy to znaczy, ze aktualnie Twoj laptop caly czas, takze w grach, korzysta ze zintegrowanej karty graficznej, a nie z tego GF? Jesli tak to w takim razie nic dziwnego, ze gry sie tna. Sterowniki karty masz najnowsze? W biosie nic nie mieszales?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...