Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Syskol

Jak najtańszy tablet do przeglądania internetu.

Recommended Posts

Granie na PC sobie powoli odpuszczam z powodu słabego blaszaka i faktu, że ledwo działa, jest głosny itp. Odpalać tego potwora by poprzeglądać internet i obejzeć trochę głupich filmików średnio się opłaca bo muszę przepinać kable z monitora i internetu (xbox pod monitor).

Dlatego szukam możliwie jak najtańszego tabletu który będzie służył wyłącznie do czytania, oglądania filmów i fejsa, do gier mam normalną konsolę i DSa więc wydajność nie jest chyba zbyt ważna, byli się nie zawieszał co chwile.

Zależy mi na tym by był możliwie jak najtańszy, takiep otworki z supermarketów za ~200zł dadzą sobie rade czy niezbyt?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chcesz kupić tablet jak najtaniej to 300 - 350 zł to minimum jakie powinieneś wydać. W innym wypadku będziesz miał urządzenie z którego będziesz się bardziej denerwował niż to wszystko warte.

Najtaniej to tablet Colorovo, który niedawno był dodawany gratis w MM do komputerów więc na bank ktoś to sprzedaje na allegro.

Jeżeli chciałbyś wydać ciut więcej to ja polecałbym Ci serię Acera B1-710 tablet ma fajne parametry w stosunku do ceny (340 zł). Jak najdzie Cię ochota aby sobie pograć to zawsze będziesz mógł na nim coś zainstalować.

Jeżeli nie boisz się używanych to poszukaj na allegro np. Nexusów drugiej generacji - ostatnio widziałem, że nawet za 150 zł można było je kupić. Ewentualnie B1 pierwszej generacji, tylko wtedy typowo do neta i książek bo miał tylko 512 ramu.

Link to comment
Share on other sites

Za 100 zł znajdziesz tablety ale moim zdaniem kupno takiego totalnie mija się z celem tak więc ja na Twoim miejscu dopłaciłabym i kupiła coś trochę droższego.

Moim zdaniem dobry sprzęt można kupić tak od 400, no może od 300 zł. Na rynku jest dość spora konkurencja. Warto jest przyjrzeć się tabletom mniej znanych marek ponieważ mają one często lepsze parametry w niższej cenie.

Fajny jest ten Prestigo:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8379601

Jeszcze Kiano wypuściło ostatnio na rynek fajny sprzęcik:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8632485 - trochę droższy ale masz czterordzeniowy procesor i modem 3g

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...