Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

5 minut temu, Accoun napisał:

na kwarcoki raczej nie patrzę

Czyżby koneser tourbillonu?
 

2 minuty temu, Accoun napisał:

nie jest funkcja, z której większość ludzi często korzysta

A ja właśnie ze względu na tę funkcję wybrałem ten model. Dolna tarcza w tym przypadku wskazuje drugą strefę czasową, a to dla mnie fajna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
20 minutes ago, Xerber said:

Tak swoją drogą to masz coś konkretnego na myśli? Chętnie poznam rekomendacje na przyszłość. 

Nie za bardzo. Jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, to podobno Sea-Gull ma kilka ciekawych modeli. Jeśli mogą być klony znanych modeli, to już wspomniany Bagel (tak. Nie da się ukryć, że klon Patka Phillipe za 100k zł/Rolexa z napisem "Steel Bagelsport wygląda dosyć komicznie - rozczulająco wręcz) albo Parnis (u nich słyszałem głównie o klonach IWC Portuguese i wojskowych od Panerai). Jest jeszcze Tissel - oni podają się za koreańską markę, ale to chyba te same części co Parnis (jeśli w ogóle sami je składają, a nie brandują już gotowe zegarki) - choć mają 40mm fliegera (co jest dosyć rzadkie, zwykle mają więcej) i słyszałem opinie, że są trochę równiejsi w tym co robią (prawie jakby mieli QC. Może mają?). Plus zdarzają się im modele na mechanizmach Miyoty, czyli raczej znosnie jak na niski budżet i jest szansa że w przypadku awarii będzie się dało znaleźć części zamienne. 

 

A skoro o tym mowa, to oczywiście nie muszę wspominać że mechaniczne zegarki mniej współgrają z chińskim QC niż kwarce. :^) 

I coś tam słyszałem, że Bagel podniósł ceny jak ludzie na forach podchwycili temat (Millgauss był oryginalnie za jakieś 30 dolarów) i niekoniecznie się już opłaca, ale nie wiem jak stoją. W razie czego, wiadomo - są /wt/ i /csg/, są podfora "Affordable Watches"/" Chinese Watches"  na WatchUSeek itp. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzięki temu jeszcze bardziej udoskonalisz swoją sztukę gankowania, której przecież już teraz nauczasz wybranych adeptów, którzy przychodzą na twą świętą górę Shaolin na morderczy trening mistrza Pewkera. Ci którzy go przeżyją wychodzą odmienieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy Poginiemy, zobaczymy :D

Swoją drogą, tylko mi skrót DS dalej kojarzy się bardziej z Dungeon Siege?

 

 

1 godzinę temu, nerv0 napisał:

przecież już teraz nauczasz wybranych adeptów

Kiepsko naśladują mistrza. Podbiel coś tam próbuje, ale tak sobie to wychodzi :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Aroniusz napisał:

@Germanotta O, czy to wydanie zawiera wszystkie DLCki? Ile kosztowało?

Czy zawiera wszystkie DLC nie wiem, jest tylko jakiś dodatkowy kod na Knightfall Pack (skiny do Origins). AA i AC do pobrania, tylko AO jest na płytce.
60 złociszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...