Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawid3004

Rozwiązany: Mysz do 60zł.

Polecane posty

Niestety rynek myszy do 60 złotych jest strasznie nieporadny i pełno w nim niezłych myszy, które jednak mają negujące je wady.

Na twoim miejscu kupiłbym jakiegoś "marketowca" za dychę i po prostu uzbierał fundusze na coś porządnego co wytrzyma parę lat katuszy licząc, że do tego czasu substytut nie rozpadnie się w rękach. W internecie aż roi się od recenzji takich budżetówek za 15 złotych maks.

A jeżeli nie boisz się używek to zostaje - Intellimouse 1.1. To porządna mysz, która do tej pory cieszy się uznaniem wśród graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

Rozmawiałem z osobą która ma mysz z tym V-Trackiem i mówi że spisuję się bardzo dobrze.

Mówiąc coś lepszego masz na myśli RAZER DEATHADDER ? (te tanie 80zł niby spoko tylko wysyłka z hongkongu ;/, a wolałbym sklep gdzieś w Krakowie )

A jakbym kupił A4tech x747 z avago 9500

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony również polecam zestaw Genius X-G510 + Tesoro Aegis X1 (ew. steel series kolorowe). Zakupiłem ją niedawno po tym jak została mi polecona na forum. Spisuje się świetnie. Podświetlenie jest naprawdę niezłe. Do tego duża ilość opcji personalizacji w dołączonym oprogramowaniu. Rzeczywiście przycisk po prawej stronie jak dla mnie jest niepotrzebny i totalnie zbędny, szczególnie że można łątwo go wcisnąć przez nieuwagę. Wg mnie w tej cenie nic lepszego od geniusa nie dostaniesz, a uwierz mi że przekopałem przeróżne odmęty internetu jak szukałem myszki ~60-70 zł.

P.S. sprawdziłem i genius działa też na samym blacie stołu bez podkładki xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobię tak:

Podkładka

http://allegro.pl/podkladka-tesoro-aegis-x1-s-270x230-wys24h-i4159067027.html 39zł ( z dostawą)

lub

http://www.morele.net/podkladka-steelseries-qck-frost-blue-67273-577334/

Mysz:

http://www.morele.net/genius-x-g510-31010164101-577590/ 66,32 zł

Razem=105,32zł

Trochę poza budżetem, ale jak ma być dobra i długo wytrzymać to czemu nie ? :)

A za te 100zł było by coś lepszego ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to dobrze wink_prosty.gif

Hmmmm na jednym z forów napisał mi ktoś coś takiego:

"Już prędzej weź ten M6900, jeżeli narzekałeś na sensor w a4tech'u to nawet do Geniusów się nie dotykaj icon_razz.gif"

Co o tym myślicie ?

Oczywiście jestem nastawiony na zakup tego geniusa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorytet ze mnie żaden w kwestiach peryferii komputerowych, ale wydaje mi się, że w tym budżecie jeżeli nie jesteś jakimś pro gamerem to i tak nie odczujesz wielkiej różnicy w działaniu gryzoni. Ja przy geniusu nie zauważyłem żadnych mankamentów odnośnie sensora, a na tej podkładce nie występuje też akceleracja wsteczna, o której niektórzy mówią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...