Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawid3004

Rozwiązany: Mysz do 60zł.

Polecane posty

Witam was serdecznie (wesołych świąt tongue_prosty.gif)

Chcę sobie kupić nową myszkę bo moja obecna iBox nino ( wiem szału ni ma :]) się zniszczyła.

Wymagań nie mam raczej dużych z racji mojej poprzedniej myszki smile_prosty.gif

Myślałem nad:

A4TECH XGAME LASER OSCAR X747

A4 Tech X-748k

Genius X-G510

Proponujecie coś innego ?

  • Jestem Praworęczny
  • Cena. ok 60 zł.
  • Główne zastosowanie. Do gier: FPS, RPG
  • Chwyt. Chwyt nie ma znaczenia.
  • Kabel. Przewodowa
  • Powierzchnia. Obojętne.
  • Ilość przycisków. Po bokach i ewentualnie więcej smile_prosty.giftech mają PS coś czytałem że te a4tech mają złe sensory, ale nw w czym się to przekłada i czy jest to wogóle zauważalne

PS. Czytałem że te A4Tech mają złe sensory, ale nie wiem czym to się cechuje i czy jest to bardzo zauważalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepszy Gigabyte :)

Szkoda bo a4tech mi się podobał, a Genius miał fajny bajer. :D

Ale jeżeli gigabyte pod względem technicznym jest lepszy to dlaczego nie :)

A mam pytanie XeoN, skąd wiesz tyle o tych myszkach ? :P Na czym opierają się twoje opinię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc smile_prosty.gif

Wybiorę tego Gigabyte.

A jeszcze ostanie pytanie, jaką masz myszkę XeoN ? tongue_prosty.gif (jakiś mad catz czy razer :])

Kurczę w tym temacie piszą że ma zły sensor:

http://forum.cdaction.pl/ index.php?showtopic=205630

Nie wiem czy w to wierzyć czy nie ;/

Jaki ma sensor ten gigabyte ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwierzyłbym Xeonowi, ale fakt, sensor w tej myszce w internecie to jakaś tajemnica. Oficjalna strona i praktycznie wszystkie sklepy maja info o optyku. Jedyny sklep z info o laserze jaki znalazłem to gamestore.pl, w pierwszej z góry video recenzji na youtube -

pada zdanie (moje tłumaczenie) : "Jednakże, nie jest to laserowy sensor, zamiast którego ta mysz korzysta ze starszego sensora optycznego".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem głównie pozytywne opinie, jakiś czas temu kupowałem myszkę i gdybym potrzebował czegoś większego i nie do chwytu fingertip tylko do palma to pewnie wziąłbym tego Gigabyte zamiast CM Xornet (z którego jestem bardzo zadowolony) bo chyba nie ma tańszej dużej myszki do palma którą warto by było wziąć. Ale nie miałem osobiście styczności z tą myszką Gigabyte, tutaj raczej XeoN powinien się wypowiedzieć skoro ma ja przed sobą icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te A4Tech to dla mnie trochę tandeta, strasznie brzydkie, ale to moje gusta. Genius jakościowo może i lepszy od Gigabyte(z wyglądu jednak mniej mi się podoba, nie lubię pstrokacizn), ale wymaga większego wydatku na podkładkę, a wtedy cenowo może by wyszło podobnie jak coś lepszego + najtańsza dobra czarna podkładka A4tech X7 200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myszy na spodzie napis laser.

No właśnie. Przypatrywałem się na unboxingach/testach w necie i ani na spodzie myszy, ani na pudełku żadnego info o tym co to za sensor nie było.

A co do walenia po oczach- optyczny Xornet skierowany na oczy wali oślepiającym światłem i jeszcze przez dłuższą chwilę widzi się czerwone plamki. Jakiś tam mój stary optyczny Trust całkowicie nie ma tego efektu, sensor świecił dosyć delikatnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, co!? Laser daje rozproszone światło? Od kiedy?

Przecież z definicji emituje on promieniowanie w postaci wiązki o bardzo małym rozproszeniu. Poza tym większość laserów używanych powszechnie w gospodarstwach domowych, w tym te umieszczane w myszach, to lasery diodowe bardzo niskiej mocy, działające w paśmie bliskim podczerwieni - niewidocznym dla ludzkiego oka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...